Директор управлінської компанії Тарас Меленчук звинувачує Романа Клічука та ДЖКГ у бездіяльності

07.06.2021

«Алея небайдужості» стала байдужою міській владі

Чернівчани обурюються через те, що комунальники не можуть забезпечити якісне прибирання міста. Черговий такий допис в фейсбук-спільноті «Активний гравітон» опублікувала Людмила Лутанюк. Чернівчанка опублікувала світлини переповнених смітників та розкиданого навколо сміття на зразковій «Алеї небайдужості».

«Оце наша Алея небайдужості. Третій день ніхто не прибирає, іду і бачу таку картину. Нікому нема діла до такого безладу…»,  – обурюється чернівчанка.

Директор управлінської компанії ПП «Житлосервіс» Тарас Меленчук у коментарях до допису зазначив, що відповідальні за безлад на алеї безпосередньо ДЖКГ та мер міста Роман Клічук. Управлінська компанія 4 місяці безкоштовно прибирала дану алею, але місто не бере її на баланс і в той же час не планує платити за її прибирання.

«Відповідальність за даний безлад лежить прямо на керівнику ДЖКГ та мерові. Довгих 4 місяці ми прибирали за рахунок підприємства і зробили все, щоб район був чистий. Гроші закінчилися і можливостей забезпечувати замовлення міста теж нема, а за кошти квартирної плати ми цього робити не будемо (протизаконно). Дійсно набридло просити ДЖКГ зробити те, що вони зобов’язані забезпечити», – зазначив Тарас Меленчук.

У коментарях люди обурюються через бездіяльність міської влади і іронічно зазначають, що новій владі потрібно ще 100 днів, щоб вирішити це питання.

«Алея Небайдужості» й до тепер не взята на баланс…як і дитячий майданчик подарований місту від Фреймут… Може ще 100 днів потрібно “новій владі” і дані об’єкти будуть взяті на обслуговування?!? А поки шукаємо альтернативні рішення», – прокоментував Микола Керницький.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Здаються в оренду депутати

    Останні новини