Клічук боїться йти на прямий ефір до Забродського

06.05.2021

Мер спочатку погодився, а зараз намагається уникнути незручних запитань від чернівчан

За 5 місяців у чернівчан накопичилось багато незручних запитань до міського голови, який під час передвиборчої кампанії обіцяв, що вже за пару місяців чернівчани побачать суттєві зміни у місті. Проте зі 118 обіцянок, які зареєстрував аналітичний портал «Слово і діло», Клічук виконав наразі лише одну, – поставив керувати своїм бізнесом іншу людину.

Мер ходить на ефіри ЗМІ, де йому влаштовують «теплі ванни», а ось справжні запитання чернівчан залишаються без відповідей. Тому Василь Забродський запросив Романа Клічука на прямий ефір у свою авторську програму «Майдан». Мер спочатку погодився, а згодом чомусь відмовився, мовляв Забродський його ображав у стрімах в соцмережах.

Василь Забродський переконаний, що насправді мер боїться правди, боїться пояснювати чому він не виконує обіцянки, які дав своїм виборцям, боїться запитань чернівчан про те коли розпочнеться справжній ремонт доріг у місті, чому призначення однокласників та друзів на високі посади відбувались непрозоро та без конкурсів, чому не голосували його партійці за надання землі родинам загиблих в АТО, чому на сесії протягують «шкурняки» і т.д.

«Тому, Роман Васильович, 13 травня о 19-30, на телеканалі «Чернівецький промінь», у програмі «Майдан», ми з вами зустрінемось, якщо ви не будете боятись цього», – зазначив Василь Забродський.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати

Останні новини