Ментально інша схема: приватна фірма нового керівника «Спецкомунтрансу» «несподівано» виграла тендер на 900 тис грн

30.04.2021

Прийшов на посаду для власного збагачення, чи щоб працювати на громаду міста? Саме таке запитання задав депутат Василь Продан (Рідне місто) на сесії міської ради новому керівнику комунального підприємства «Спецкомунтранс» Роману Жулепі.

Міський голова Роман Клічук призначив Жулепу на посаду 8 квітня. Звісно, що призначення відбувалось не за один день, до цього були консультації, призначення радником, адже треба було обійти конкурс.

Тож те, що буквально за два дні до призначення фірма “Аванті плюс” з Новодністровська, яка належить Роману Жулепі, отримала від міськради договір на прибирання кладовища по вулиці Руській на суму 895 тисяч гривень, можна розцінювати, як «приємним бонус» від Клічука новому керівнику. Адже до цього ця фірма зірок з неба не хапала, і мала пару договорів з “Укргідроенерго” на 5 та 49 тисяч гривень.

Далі більше, вже після призначення на посаду керівника «Спецкомунтрансу», Роман Жулепа надає техніку комунального підприємства в оренду своїй приватній фірмі для того щоб вона могла виконувати умови договору. Так, теоретично він вже не є директором «Аванті плюс», але він все ще є кінцевим бенефіціарним власником, про що свідчать офіційні документи.

Василь Продан озвучив ці факти та попросив це повідомлення вважати зверненням до правоохоронних органів, та звернувся до мера провести службове розслідування.

У свою чергу депутати створили робочу групу по перевірці комунального підприємства «Спецкомунтранс».

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати

Останні новини