Керівник ДЖКГ не розуміє чому чернівчани не хвалять міську владу за залатану ямку і літак на Київ за 2400 грн

14.04.2021

Чиновник вважає, що краще нічого не робити, адже все одно буде погано

Керівник ДЖКГ Григорій Прохоренко, на своїй сторінці в мережі фейсбук поскаржився, що чернівчани не хвалять міську владу за залатані кілька ямок на дорогах Чернівців та за 50-річний АН-24 на Київ, вартість квитків на який становить від 2400 гривень за політ в один бік. Прохоренко вважає, що краще нічого не робити, все одно ж буде погано.

«Не робиться ямковий ремонт-погано. Робиться-погано. Не літають літаки-погано. Літають -погано. В такій парадигмі краще нічого не робити -все одно ж буде погано. Чим ми відрізняємось від успішних країн – там навіть найменший успіх є позитивом. Коли ми це усвідомимо – побачимо як змінюється світ навколо нас», – написав Григорій Прохоренко.

Отже спробуємо пояснити чиновнику, який, схоже, суттєво відірваний від реалій пересічного чернівчанина, що не так і чому люди обурюються бездіяльності міської влади.

Ямковий ремонт добре, коли він розпочинається на початку березня, а не у червні. Те, що зараз розпочали латати силами «МіськШЕПу», це крапля в морі, адже коштів на ці цілі там небагато. Прохоренко, чудово знає, що саме його департамент мав би підготувати вчасно документи для проведення тендеру на ямковий ремонт, але не зробив цього і як наслідок справжній ремонт, на якій чекає більшість чернівецьких вулиць, розпочнеться не раніше червня. Станом на 14 квітня, жоден тендер не оголошено, а це значить, що 20 мільйонів гривень, які виділили на ямковий ремонт, будуть лежати на рахунках очікуючи поки керівник Департаменту ЖКГ згадає про свої обов’язки. А наслідком такої бездіяльності будуть мільйонні збитки чернівчан, які вони викинуть на ремонт своїх автівок, через те, що ДЖКГ не оголосило вчасно тендер.

Щодо літака, те, що відновили авіарейс на Київ – це добре. Але коли тобі «втюхують» як перемогу кількамісячні перемовини з «Мотор Січ» і як наслідок 50-річний АН-24 за майже 100 доларів в один бік (мінімальна ціна 2400 грн, максимальна понад 3000 грн), то це не перемога. За ці, або навіть значно менші кошти, з любого міжнародного аеропорту України можна полетіти в будь-яке місто Європи, і не на 50-річному літаку, а на сучасних «Боїнгах». Особливо кволо перемога перемовин Клічука виглядає на фоні самостійного заходу у Чернівці в червні авіакомпанії «WINDROSE», яка за цю саму послугу буде брати майже в чотири рази менші кошти.

І коли керівник ДЖКГ Григорій Прохоренко усвідомить це – побачить як змінюються Чернівці навколо нього.

Comments

comments

Коментарі
  • Місто брудне, пилюка, дихати нема чим. Жодного руху. Де та альтернатива?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Здаються в оренду депутати

    Останні новини