6G від Клічука відкладається. Ремонт доріг у Чернівцях розпочнеться не раніше червня

13.04.2021

Міська влада повністю провалила початок ремонтних робіт і досі не оголосила тендер

У мерії сьогодні прозвітували, що у Чернівцях розпочався ямковий ремонт доріг. Насправді ж міська влада займається банальним окозамилюванням і введенням чернівчан в оману, оскільки повноцінний ремонт доріг у Чернівцях не розпочнеться ще принаймні півтора місяці. Владники і досі не оголосили жодного тендеру, а цей процес займе щонайменше півтора місяці.

Непрофесійність нової «альтернативної» команди стала помітна вже навіть пересічному чернівчанину, адже влада ледь не щодня демонструє свою не спроможність повноцінно керувати усіма необхідними процесами життєдіяльності міста. Місто потерпає від бруду і пилу, є проблема з вивезенням сміття. Ремонт доріг у Чернівцях обіцяли розпочати з 1 квітня, згодом коли запрацює комунальний асфальтний завод, тепер знайшли асфальт на іншому заводі, а комунальний не працює нібито через хворобу керівника.

Ямковий ремонт сьогодні розпочали в межах коштів виділених «МіськШЕПу» на утримання доріг, але на все місто працює лише дві ремонтні бригади. Про це на брифінгу повідомив заступник міського голови Василь Зазуляк. Проте основний ремонт відкладається аж до червня оскільки тендер і досі не оголосили. Враховуючи, що тендер буде оголошуватись на суму 20 млн грн, це буде євротендер, а отже лише на його проведення знадобиться щонайменше півтора місяці. Проте він ще лише готується і наразі невідомо коли його оголосять.

Враховуючи тривалість процедури, тендер можна було провести ще взимку, як це роблять усі міста та професійні керівники. Проте Василь Зазуляк зазначив, що кошти виділили лише на останній сесії, і вони не були впевненні в тому, що депутати проголосують за виділення коштів, тому не проводили тендер. Чиновник відверто лукавить і намагається виправдати бездіяльність міської влади, адже міський голова Роман Клічук має свою більшість у міськраді, і усі потрібні питання, за потреби, голосуються швидко.

Нагадаємо, що ремонт доріг Роман Клічук називав однім із пріоритетів своєї діяльності на посаді мера, але наразі виконати бодай щось з обіцяного перед виборами, не виходить.

Comments

comments

Коментарі
  • Що там капітально ремонтувати? Перекласти бруківку? Подивіться на малі вулиці у центрі Сковороди, Дарвіна, Богуна… там яма на ямі у буферній зоні. Та приберіть вже бруд зимовий з вулиць. Нема чим дихати від пилюки

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Здаються в оренду депутати

    Останні новини