Керівника перинатального центру Манчуленка затримали на хабарі 12 тис доларів голові облради Олексію Бойку

07.04.2021

Генеральний директор медзакладу домовлявся з керівництвом Чернівецької обласної ради про укладання з ним безстрокового контракту

12 тис. доларів США за укладення контракту на призначення на посаду – на Буковині під час спроби надати неправомірну вигоду службовій особі затримано генерального директора медустанови

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури задокументовано спробу надати неправомірну вигоду службовим особам Чернівецької обласної ради.

За даними слідства, генеральний директор Чернівецького обласного перинатального центру Дмитро Манчуленко  запропонував надати неправомірну вигоду в сумі 12 тисяч доларів США службовим особам Чернівецької обласної ради за укладення контракту про безстрокове призначення на посаду.

У вівторок, 6 квітня, посадовця було затримано в порядку ст. 208 КПК під час передачі всієї суми коштів, – повідомляє пресслужба прокуратури області.

Наразі особі повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини