«Єдина альтернатива» на сесії захищала забудовника, брата своєї депутатки, у конфлікті з чернівчанами

07.04.2021

Депутати Клічука втекли з сесії та зірвали засідання, щоб не розглядати скандальне питання по забудовнику, який є братом депутатки «Єдиної альтернативи» Наталії Дембіцької

Сьогодні чернівчани, обурені бездіяльністю влади у питанні їх протистояння із забудовником, прийшли на сесію міськради. Їх питання мало бути включене у порядок денний, але завдяки певним маніпуляціям секретарки міськради Марини Кирилюк, воно сесію оминуло.

Суть питання полягало у тому, що забудовник отримав подетальний план земельної ділянки для будівництва багатоповерхівки, але в цьому плані магічним чином не врахували існуючі будинки людей. Дійшло до абсурду, коли людина не змогла збудувати гараж на власній ділянці, оскільки в подетальному плані його ділянки не існує. Тим часом забудовник вів себе нахабно та впевнено, і очі людям говорить, що рішення міськради буде на його стороні, у нього гроші, і буде так як він сказав.

Тож чернівчани закликали Романа Клічука включити їх питання в порядок денний і проголосувати за скасування цього подетального плану. Однак двічі депутати більшості Клічука, як і сам мер, проігнорували прохання чернівчан. Після чого люди змушені були заблокувати трибуну.

Згодом стало зрозуміло чому Роман Клічук та депутати з його більшості так вперто ігнорують чернівчан, і звідки така впевненість у «правильному» рішенні міськради у забудовника. Виявилось, що депутатка «Єдиної альтернативи» Наталія Дембіцька є сестрою забудовника.

Чернівчани благали Романа Клічука почути їх, але все марно. Надія з’явилась коли Роман Клічук оголосив перерву і повідомив, що під час перерви спробують вирішити проблему і допомогти людям. Чернівчани повірили у щирі наміри мера, однак, як виявилось, це був відволікаючий маневр Клічука по зриву сесії. Під час перерви депутати «Єдиної альтернативи» ганебно втекли. Також не з’явились кілька депутатів «Пропозиції» та «Європейської солідарності». Як наслідок, через відсутність кворуму на сесії, Клічук оголосив про перерву в сесії на невизначений термін.

Звісно, цього разу Роману Клічуку вдалося ганебним чином обдурити своїх виборців і відстояти інтереси забудовника. Та чи вистачить нахабності у мера і далі обводити людей навколо пальця, чернівчани зможуть побачити вже на найближчій сесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини