Клічук провалив ремонт доріг у Чернівцях

06.04.2021

На сайті prozorro досі не оголошено жодного тендеру на ремонт чернівецьких вулиць

Міська влада Чернівців не впоралася з першою доволі нескладною задачею та не змогла організувати навіть ямковий ремонт доріг.

Минулого року у цей час в місті вже активно тривав як капітальний, так і ямковий ремонт доріг. Проте цього року не передбачено капітально відремонтувати жодної нової вулиці, а ямковий ремонт, незважаючи на сприятливі погодні умови, у місті так і не стартував.

У березні Клічук та його заступники запевняли, що ремонтувати вулиці почнуть за сприятливих погодних умов, потім, що він розпочнеться 1 квітня. Але ремонтної техніки на вулицях немає досі, і схоже з’явиться вона не скоро.

На сьогодні на сайті prozorro не оголошено жодного тендеру на ремонт чернівецьких вулиць, а останній тендер проведений ще в середині грудня минулого року. Це означає, що ніяких ремонтних робіт найближчим часом не буде. Адже лише місяць знадобиться на оголошення та проведення тендеру, а перед цим необхідно виготовити проєктно-кошторисну документацію та пройти експертизу.

Для прикладу в 2019 році, у цей же час, було оголошено тендерів на ремонт доріг у Чернівцях на 36,3 млн грн, в 2020 році на 50 млн грн.

Можна звісно припустити, що криза, коронавірус, снігопади чи ще щось завадило Роману Клічуку організувати ремонт доріг у місті, однак у всіх сусідніх обласних центрах тривають роботи і проводяться тендери. Так в Хмельницькому на prozorro проведено тендери на ремонт 18 вулиць та міжбудинкових проїздів на суму майже 24 млн грн, у Тернополі 13 вулиць на майже 20 млн грн, в Івано-Франківську 9 вулиць на 9,5 млн грн.

У Чернівцях на сьогодні розпочались підготовчі роботи з капітального ремонту Хотинської, але він був розпочатий минулого року, ще до приходу Клічука на посаду мера. А ось на вулиці Кармелюка, незважаючи на наявність коштів, продовження робіт з капітального ремонту нова міська влада організувати так і не змогла.

Тож в яскравому виборчому ролику Клічука ми маємо обіцянку про ударні темпи ремонту чернівецьких доріг та виділення щороку по 200 млн грн на ці роботу. Але в реальності, через непрофесійні дії команди мера, нуль відремонтованих метрів та повністю провалений старт ремонту доріг у Чернівцях.

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Велика чистка депутатів

    Останні новини