Флешмоб не допоміг: Клічук не зміг вирішити проблему залізничного сполучення Чернівців

06.04.2021

«Укрзалізниця» відмовила у призначенні усіх потягів, які просили у листі, а також зазначили, що швидкісного сполучення з Києвом не буде

Проблема залізничного сполученням Чернівців з українськими містами не нова, а після того як «Укрзалізниця» скоротила кількість потягів з столиці Буковини, місто опинилось, по суті, в транспортній ізоляції. У Чернівців залишилось залізничне сполучення лише з Києвом, Львовом та Одесою, та й те не щоденне. Звісно, що такі проблеми потребують прискіпливої уваги з боку міської влади та негайного вирішення шляхом перемовин з керівництвом «Укрзалізниці». Однак нова міська влада пішла іншим шляхом і замість перемовин вирішила… заспамити «Укрзалізницю» листами з вимогою запровадити кілька нових потягів на Чернівці.

Звісно коли цим займаються активісти, то це цілком прийнятно і зрозуміло, але коли у флешмобі «1000 листів до Укрзалізниці» беруть участь представники прогресивної нової команди Клічука, це викликає подив і розуміння, що інших напрацювань та шляхів вирішення покращення залізничного сполучення Чернівців у міської влади немає.

Секретарка міськради Марина Кирилюк похвалилася на своїй фейсбук-сторінці, що взяла участь у залізничному спам-флешмобі. З неї покепкував у коментарях навіть колишній мер Олексій Каспрук, який написав: «Флешмоб це прикольно… Ще можна спробувати владні повноваження використати». Зрештою, побавившись у флешмоби, міська влада таки надіслала і офіційного листа.

Та спам атака на «Укрзалізницю», як і одинокий лист з міськради, завершилися цілком логічним провалом. «Укрзалізниця» надіслала відповідь у якій відмовили у введенні усіх додаткових потягів, які просили активісти та міська влада Чернівців. Тож чернівчани і далі залишатимуться без сполучення з Дніпром, Запоріжжям, Миколаєвом, Пшемислем, Ковелем, Ужгородом та Раховом. Також у відповіді зазначили, що Чернівці найближчим часом не включать до програми швидкісного руху в Україні, а отже потягів типу «Інтерсіті» наш залізничний вокзал також не побачить.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати