Як вижити на 2 тисячі в місяць: лайфхак від секретарки міськради Марини Кирилюк

05.04.2021

Посадовиця запевняє, що за минулий рік заробила 26 тисяч гривень

Секретарка Чернівецької міськради Марина Кирилюк на сайті НАЗК оприлюднила декларацію про доходи за 2020 рік. Вона запевняє, що минулого року заробила всього 26 тисяч гривень (трохи більше 2 тисяч гривень на місяць), що дозволило їй утримувати будинок у селі Великий Кучурів Сторожинецького району площею 298,6 квадратних метрів, авто Hyundai Accent та родину. Також вона задекларувала 43 тисячі гривень готівки.

Марина Кирилюк вказала у декларації, що володіє двома земельними ділянками. Площа ділянки у селі Великий Кучурів становить 900 кв м, а її вартість 253 тисячі гривень та 600 кв м у селі Михалкове Сокирянського району вартістю 111 тисяч гривень.

Секретарка міськради є власницею приватного підприємства «Західна маркетингова компанія», а також володіє часткою ТОВ «Дністерелектросервіс» та ТОВ «Дністеренергосервіс».

Нагадаємо, що у 2019 році секретарка міськради задекларувала 53 тисячі 370 гривень зарплати. Це в середньому по 4447 гривень на місяць.

Після свого призначення на посаду, Марина Кирилюк зазначила, що це нелегкий крок, адже має власний бізнес, від якого потрібно буде відмовитися.

«Це велика відповідальність і нелегкий крок, тому що є власний бізнес, від якого потрібно буде на певний час відмовитися», – зазначила Марина Кирилюк.

Читайте також:

Декларація Клічука: 26 мільйонів, годинник за 320 тисяч, два будинки та три авто

24 мільйони, 5 квартир та будинок: заступник мера Зазуляк оприлюднив декларацію

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати