Торговець кавою та чаєм очолить «Чернівціводоканал»

05.04.2021

Новий керівник «Водоканалу» має медичну освіту

Кадрова революція Клічука триває, а призначення продовжують відбуватись не прозоро, в кулуарах, без обіцяних на виборах чернівчанам кадрових конкурсів.

Новим керівником комунального підприємства «Чернівціводоканал» стане підприємець Андрій Колесник, який оприлюднив на сайті НАЗК декларацію про доходи, як кандидат на цю посаду.

Андрій Колесник за освітою медик та закінчив Буковинський державний медичний університет, але згодом пішов у бізнес. Довгий час, до 2017 року, він очолював ТДВ «Буковина-АВТО». А зараз володіє незначною часткою підприємства, як один із співзасновників.

Однак основним видом діяльності зараз є оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами. Він є співвласником ТОВ «ТД Укркава», яке базується у Чорноморську Одеської області. Також, згідно декларації Андрію Колеснику належить 45% прав на ТОВ «Інвестиційна компанія Сіріус», яке зареєстровано у Хмельницькому. Підприємство займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

Андрій Колесник задекларував за минулий рік 91 тис грн зарплати та майже 1 млн грн доходу від підприємницької діяльності.

Також в декларації він зазначив, що має квартиру у Чернівцях площею 95 кв м, автомобіль Infiniti, готівкою 250 тисяч гривень, 17 тисяч доларів, 16 тисяч євро, та на рахунках у банках понад 120 тисяч гривень.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати