Партії більшості Клічука проголосували проти будівництва Палацу спорту за державні кошти

02.04.2021

Проти субвенції у рамках президентської програми «спортивні магніти» виступили фракції «Слуга народу», «Єдина альтернатива», «ЄС» та «Пропозиція»

Ще 5 місяців тому Чернівецька ОДА звернулася до міськради з проханням надати земельну ділянку на вулиці Хотинській для будівництва в 2021 році у Чернівцях Палац спорту за кошти субвенції з державного бюджету у рамках програми «Спортивні Магніти».

Здавалося це чудове рішення проблеми з цією спортивною спорудою, якої так бракує місту, але бюджетна комісія винесла на сесію цей проєкт рішення з формулюванням «відмовити».

Позиція міської влади насправді дивна, адже за свої кошти, без допомоги держави, побудова такого великого і коштовного об’єкту нам не світить найближчі 5 років. Але якщо позиція партій більшості Клічука голосувати усе проти президентських ініціатив якось пояснюється, то позиція керівника фракції партії Зеленського «Слуга народу» Віталія Другановського, відверто здивувала, адже він був одним із ініціаторів відмови. На сесії він повідомив, що там проходить поруч високовольтна лінія, і він не впевнений, але вважає, що через це будівництво неможливе.

Зрештою під час голосування мінімальної кількості голосів, від пропозиції надати субвенцію на побудову Палацу спорту у Чернівцях відмовились. Однак найцікавіше, що проти Президентської програми виступили три депутати “Слуги народу”, що, власне, і дозволило прийняти це рішення 22 голосами.

Пізніше депутати пропонували інші земельні ділянки для будівництва Палацу спорту, але міський голова Роман Клічук більше не повертався до цього питання.

Поіменне голосування, хто проголосував за відмову будівництва Палацу спорту за кошти державної субвенції

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати