Відтоді, як втрутилася політика під прикриттям правоохоронців, бажаючих вкладати в розвиток «Брусниці» не з’явилося, – Іван Мунтян

24.02.2021

Місцевих інвесторів знищили, а санаторій «Брусниця» продовжує занепадати

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, після візиту минулого місяця до санаторію «Брусниця», і запевнень, що тривають пошуки шляхів вирішення проблемних питань санаторію, знову змушений констатувати, що цей процес все ще триває. А тим часом заборгованість по заробітній платі та іншим виплатам в санаторії зросла до півмільйона гривень. Про це йдеться у повідомленні Чернівецької обласної ради.

Натомість колишній голова облради Іван Мунтян, який раніше знайшов інвестора для санаторію, шкодує, що втрачено багато часу, після того, як чиїсь власні політичні інтереси виявилися вищими за інтереси громади. Згодом відбулись усім відомі події політичної розправи від правоохоронців, а санаторій тим часом продовжує занепадати та обростати боргами. Про це він написав на своїй сторінці в мережі фейсбук.

«Вкотре переконуюся, що обласна рада під моїм керівництвом усе робила правильно, в тому числі і щодо санаторію «Брусниця». Бо ми з депутатами зробили все, від нас залежне, щоби сьогодні все було інакше.

У час, коли через пандемію кордони більше закриті, аніж відкриті, і світові курорти стали недосяжними – ми могли вже зараз мати в себе розвинуту рекреаційно-бальнеологічну інфраструктуру на базі унікального природного дару: санаторій для лікування хвороб опорно-рухового апарату та інших захворювань. Буковинський «лікувальний туризм» міг не поступатися популярністю термальням Закарпаття,  Трускавцю на Львівщині, Хмільнику на Вінниччині. Якби…

Якби для когось власні політичні інтереси не виявилися вищими за інтереси громади.

Тому сьогодні маємо: несплачені податки, невиплачені людям зарплати, фактично закрите підприємство.

А могли мати не лише беззбиткове підприємство у власності обласної ради, робочі місця для персоналу і відсутність боргів, а й, завдяки суворій угоді з інвестором – ще й повністю взяте інвестором на себе фінансове навантаження, чималі надходження до бюджету і можливість оздоровлювати пільгові категорії наших краян.

Нове керівництво ради, вивчивши ретельно ситуацію, фактично визнало, що угода з інвестором, незважаючи на свою суворість, була на користь громаді.

На жаль, відтоді як у господарювання втрутилася політика під прикриттям правоохоронної системи, як почалися зовнішні впливи, спрямовані на знищення місцевих інвесторів – жодного бажаючого вкладати в розвиток «Брусниці» не з’явилося… Я сам колишній підприємець, якому доводилося створювати підприємства на 600 робочих місць, тож знаю, який нелегкий той кусень хліба, що заробляють підприємці, та ще й тримають своїми податками всю бюджетну сферу. Тому завжди буду на стороні підприємців. А про ту ситуацію ще багато не можу ще розповісти, але настане час, коли розповім усе.

Прикро, бо вже цілком зрозуміло, що повернутися назад не вдасться – до тієї вихідної точки, коли все ще могло виглядати для інвестора хоч трохи привабливо. Час втрачений.

Але як би не подавали інформацію навколо Брусниці тоді, як би не було прикро від того, що у багатьох були сумніви – я завжди і тоді, і сьогодні був спокійний, бо всі мої рішення були тільки на користь громади, і жодних інших мотивів не було.

Багатьом на самому початку було важко пояснити цю ситуацію. Але сьогодні результат вибудуваної проти мене схеми видно,  . Тоді мої пояснення багатьма не сприймалися, і аж сьогодні вони бачать на власні очі, а хтось і відчуває на власній шкірі, що так воно і буває в політиці… Упевнений, що і згадують тепер стосовно підкилимних реалій мої тодішні слова, які я намагався донести. Можу лиш порадити: не копати іншим яму, бо життя непередбачуване і можна самому в неї втрапити.

Я є патріотом, і коли в цьому скликанні вшосте давав присягу як депутат, сказав: служив, служу і буду служити Богові і людям. І ніякий провокаційний бруд не зіб’є мене з правильного мого шляху.

Повторю лише за себе і за рішення, які приймала під моїм керівництвом обласна рада: вони були на користь буковинців. Як депутат, голова фракції «Батьківщина» обласної ради зроблю все можливе, що від мене залежить, щоби всі ці люди, персонал санаторію були працевлаштовані. Бо і в цьому скликанні, як і раніше, я відстоюватиму наших краян, їхнє право на роботу і на гідне життя», – написав Іван Мунтян.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати