Виконком Клічука надав 4 гектари для будівництва керівнику «Єдиної альтернативи» Володимиру Морозу

16.02.2021

Ментально інший Клічук протягнув рішення для «свого» забудовника та надав право будувати цілий квартал багатоповерхівок на Героїв Майдану

Нова Чернівецька влада продовжує дерибанити місто. Але якщо на сесії міськради Клічук і його команда подарували землю для будівництва багатоповерхівок не своєму забудовнику, то виконавчий комітет Чернівецької міської ради погодив видачу містобудівних умов ділянки на 4 гектари під будівництво багатоквартирних житлових будинків ТОВ “Прегорія Україна”. Дане товариство з обмеженою відповідальністю належить керівнику обласного осередку партії «Єдина Альтернатива» Володимиру Морозу.

Це питання «протягнули» на виконкомі за 40 секунд. Без обговорення і запитань усі 13 присутніх членів виконкому одностайно проголосували «За».

«Це “тихе” рішення вартує місту сотні мільйонів гривень.  Одне таке рішення повністю відбиває всі затрати на передвиборчу кампанію “Альтернативи”, всю їх рекламу, всі їх білборди і ТВ ефіри. Це сотні мільйонів гривень, які недоотримає місто, але які отримають люди Роми  Це рішення – квінтесенції подвійної моралі цих “яхтсменів”, які прийшли в місто з єдиною метою – власного збагачення.

4 гектари землі під забудову своїм “альтернативним” однопартійцям, це плювок в обличчя тим простим людям, які роками не можуть узаконити гараж чи свої кровні 002 сотки землі…», – зазначають на фейсбук-сторінці «Тонкота любімого автора» коментуючи дане рішення виконкому.

Рішення про погодження виконкомом видачі містобудівних умов на ділянці 4 гектари під будівництво багатоквартирних житлових будинків голові обласного осередку «Єдиної альтернативи» Володимиру Морозу підписав мер Роман Клічук. Контролювати виконання цього рішення буде ще один забудовник від «Єдиної альтернативи», а нині заступник міського голови Василь Зазуляк.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук не чує простих людей

Останні новини