Ментально інші: як Клічук на сесії протягував свій перший земельний «шкурняк»

11.02.2021

Фактичний «навар» з цієї теми не менше 2 мільйонів доларів

Вже перша ж сесія, де розглядалися земельні питання, завершилася для «ментально іншого», як повторював під час передвиборчої кампанії Роман Клічук, «жирним шкурняком» на пару мільйонів доларів.

Власне у цій ситуації найбільше вразив не сам шкурняк, адже думаючі чернівчани, розуміли, що казка про чесного і непідкупного Романа Васильовича рано чи пізно завершиться. Вразило те, наскільки швидко та цинічно ця політтехнологічна казка завершилась цілком прогнозованим та логічним «шкурняком». Адже це була перша «земельна» сесія і було чітко видно, що Роман Васильович розуміє, що він тягне шкурняк, і діяв він цілком свідомо, хоча й виглядав він дещо комічно від недосвідченості.

Як розводили чернівчан як кошенят і протягували перший «альтернативний» шкурняк, написали на фейсбук-сторінці  «Тонкота любімого автора». Подаємо текст з незначними скороченнями.

«Вся  історія перемоги на виборах мера Чернівців Романом Клічуком базувалась на тому, що його політтехнологи заставили чернівчан думати, що Він і його команда – інші. Ментально інші. Що Вони представники вселенського добра, антикорупціонери  і мімімішечки.

Я особисто знав, що це не так. Говорив про це відкрито.  Свою позицію звик доводити фактами. “Альтернативне марево” розвіялося на першій же сесії де Клічукова більшість протягнула “жирнєйший” шкурняк.

Технічно схема шкурняка виглядає наступним чином. Підприємство забудовника  бере земельну ділянку “на отшибі” для умовного встановлення дитячого майданчику . Далі – звертається до відповідного департаменту міської ради з заявою про прохання замінити земельну ділянку на іншу .Звичайно ж поближче до центру міста. І звичайно ж просить замінити цільове призначення ділянки з умовного “дитячого майданчика”  на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Це рішення приймає рада, яка узаконює шкурняк своїм рішенням.

Вся схема “грає” і працює коли у ній замазані міський голова, секретар міської ради та керівники депутатської більшості .

Саме за таким сценарієм відбувся перший жирний шкурняк більшості Клічука. Цей тупий схематоз, рішення за підписом Клічука і відсутність його “вето”, говорить нам про те, що міський голова точно був вкурсі цього рішення (як мінімум в темі).

Зверніть увагу на відео наскільки мучаються Клічук, Кирилюк, Руденко, Другановський, Максимюк коли протискають це рішення на сесії. Їх слова, а ще більше жести, в цей напружений шкурний момент говорять самі за себе…

Ще один момент. Ціна питання. Ділянка на Сторожинецькій, фактично остання із ділянок в Чернівцях, яку можна було отримати без конкурсу. Там можна звести два під’їзди з середньою ринковою вартістю 500 $ за квадратний метр. Фактичний навар з цієї теми не менше 2 млн. доларів! Звичайно такий куш вартує того, щоб “подивитися в очі” команді мера і керівникам фракцій альтернативної більшості. Коли наступного разу вони будуть говорити про те, що “немає грошей” на харчування дітей в школах і садках,  на 1000 гривень нужденним, на пільгові перевезення – нагадайте собі скільки собі наварили депутати на одному цьому рішенні…

Зрештою команда Клічука показала себе тими ким вони є.  Брехунами, двудушними ворішками, які тримають своїх виборців за ідіотів та бидло».

Про перший «шкурняк» Клічука написали фактично усі ЗМІ окрім ті, які перебувають зараз у фінансовій або партійній залежності від нинішнього мера. Звісно, якби це був не шкурняк, «ментально інший» Клічук, його численні боти в соцмережах або кишенькові депутати, почали б виправдовуватися або наводити якісь факти. Але повна тиша. Мовчить як першокласник з першою «двійкою» Роман Клічук, чесний і незалежний Прокоп, секретарка Кирилюк, депутати. І навіть Каспрук мовчить, який по хитрому не голосував за це рішення, але забезпечив голоси своєї фракції і «потрібне» рішення комісії Руденка. Мовчать бо, як відомо, мовчання – золото.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати

Останні новини