Роман Клічук у рекордні терміни забув про передвиборчі обіцянки та відмовився підтримувати ФСК Буковина

27.01.2021

Напередодні виборів Роман Клічук запевняв чернівчан, що «Буковина» не залишиться без підтримки міської влади

Чого лише не пообіцяєш перед виборами щоб здобути голоси чернівчан. Роман Клічук напередодні цих виборів був дуже щирий на обіцянки. Перепали блага з передвиборчої кампанії «Єдиної альтернативи» і головній футбольній команді краю. Та коли Клічук здобув перемогу, про передвиборчі обіцянки став забувати у рекордні терміни. Лише місяць пройшов після його затвердження на посаді мера, а президенту «Буковини», який прийшов за обіцяною підтримкою, Роман Клічук показав на двері.

Президент ФСК Буковина Вадим Заєць зустрівся з Романом Клічуком, але ця зустріч не принесла результатів. Про це повідомляє пресслужба ФСК «Буковина» на офіційній сторінці клубу в Фейсбук.

«Президент клубу Вадим Заяць провів ряд робочих зустрічей із очільниками міста та області. Під час них обговорювали питання фінансової підтримки головної футбольної команди краю у 2021 році. Однак якщо керівники обласної та районної рад пообіцяли допомогти клубу, то новообраний чернівецький міський голова поки не висловив чіткої позиції щодо підтримки «Буковини».

Окрім того, мерові розповіли про амбітний проєкт виходу «Буковини» вже в найближчі роки до Першої ліги. Фінансову та безпосередню участь у ньому були готові взяти представники «Chernivtsi Business Group» – клубу молодих та прогресивних підприємців міста. Вони розраховували почути від міського голови про готовність долучитися до цього процесу, однак не отримали конкретної відповіді, тому наразі проєкт згорнуто.

Загалом зустріч президента «Буковини» із найвищими представниками міської влади не принесла позитивних для клубу результатів. Тому цілком імовірно, що у поточному році головна футбольна команда краю може не отримати жодної копійки з бюджету Чернівців», – йдеться у повідомленні ФСК «Буковина».

Вадим Заяць презентував мерові план розвитку «Буковини» на поточний рік. Зокрема, акцентував на тому, що навіть у кризовому 2020 році клуб зміг зробити значний крок уперед у всіх аспектах. У іміджевому та маркетинговому – оновили емблему «Буковини», домовились про нове екіпірування від відомої у всьому світі фірми, почали співпрацю із декількома партнерами і спонсорами. У спортивному – вперше за останні роки команда не перебуває у «зоні вильоту», а впевнено посідає позицію в середині турнірної таблиці та дає бій лідерам чемпіонату. Щоб закріпити ці позитивні зміни, від перших осіб міста потрібні гарантії про те, що клуб із понад 60-річною історією у 2021 році не залишиться без допомоги від міста, яке представляє на всеукраїнському рівні.

Тож президент «Буковини» намагався аргументовано пояснити Романові Клічуку, що без фінансової підтримки міської ради команді у весняній частині сезону доведеться сутужно. Адже кошти з обласного бюджету та спонсорська допомога не покриють усіх витрат, необхідних для функціонування професійного клубу Другої ліги.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Клічук не чує простих людей

    Останні новини