Клічук знову кличе озброєних тітушок на допомогу: мер просить розправитись із керівниками, яких йому не вдасться звільнити законними шляхом

15.01.2021

90-ті повертаються у Ратушу

Учора, під час прямого ефіру в мережі фейсбук, міський голова Роман Клічук зазначив, що звільнив багаторічного керівника юридичного управління Олександра Шибу та керівницю управління освіти Ірину Застанкевич.

Водночас, мер зазначив, що він звільнив ще не усіх кого хоче. А ось тим кого не вдасться звільнити законними методами, Клічук пригрозив… фізичним насиллям. Він сказав, що буде просити певних людей силою вивезти чиновників з кабінетів у альтфатерах. До кого саме будуть застосовувати силу, визначатиме особисто міський голова Роман Клічук.

Якщо вони не захочуть звільнятись, думаю що ми звернемося до людей і попросимо, натякнемо, що давно чиновників не вивозили з їхніх кабінетів в альтфатерах. Тому, якщо не вдасться звільнити їх законним шляхом, то будемо просити людей про допомогу“, – повідомив Клічук.

Враховуючи, що на попередні заклики «Єдиної альтернативи» до чернівчан прийти і підтримати Клічука  під ТВК з’являлися лише до зубів озброєні тітушки, які є представниками приватної охоронної фірми, то не важко спрогнозувати, яким чином Клічук планує розправитись із неугодними йому чиновниками.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук не чує простих людей

Останні новини