Локдаун не для всіх: заклади Романа Клічука продовжують працювати попри заборону

12.01.2021

Клічук закликав чернівчан дотримуватись вимог локдауну, але це не стосувалося власного бізнесу?

Фахівці  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з працівниками поліції  8-10 січня провели перевірки  об’єктів на території міста Чернівці, де встановлено додаткові обмеження щодо протиепідемічних заходів.

Як повідомили в пресслужбі  Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за результатами перевірки були виявлені працюючі заклади. Не зважаючи на сумну статистику по захворюваності на COVID-19  та летальні випадки від цієї хвороби, заклади «SOLO», «Бартка», «Чайковський», «Прайм» та заклад з надання комп’ютерних послуг «Game on», продовжили роботу попри заборону.

Через недотримання карантинних вимог складено протоколи про адміністративні правопорушення та надано пропозиції щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання.

Нагадаємо, що з 8 січня в Україні запровадили жорсткий локдаун, згідно якого до 24 січня вводиться ряд заборон, в тому числі забороняється приймати відвідувачів у ресторанах, кафе та барах.

Міський голова Роман Клічук, у зверненні до чернівчан напередодні запровадження жорстких карантинних обмежень, закликав дотримуватись локдауну.

«Шановна громадо, оскільки на даний час постанова про запровадження локдауну саме з 8 січня залишається в силі, прошу взяти до уваги наступне. Коронавірусна хвороба поки що нікуди не зникла, і нам в жодному разі не можна забувати про людей з груп ризику, для яких Covid-19 може виявитись фатальним.

Ми також розуміємо, що не маємо морального права наразі закликати людей до прямої непокори, наражаючи їх на небезпеку величезних штрафів або інших покарань. Поліція виконує накази центральної влади, і ми вплинути на це не можемо.

Прошу всіх зберігати спокій, дбати про своє здоров’я та про здоров’я своїх близьких. Ми докладемо всіх зусиль, щоб зменшити негативні наслідки локдауну і допомогти громаді, використовуючи всі повноваження міської влади», – зазначив Клічук.

Та схоже заклики міського голови дотримуватись локдауну, стосувалися не власного бізнесу, а лише простих чернівчан та малих підприємців, які через закриття маленьких кав’ярень, Калинівського та інших ринків, втратили джерела прибутку.

Нагадаємо «Бартка» входить до ТОВ «Гойра груп» власником якого є нинішній міський голова Роман Клічук.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук не чує простих людей

Останні новини