Секретарка міськради Марина Кирилюк переконує чернівчан, що можна прожити за 2 тисячі гривень на місяць

05.01.2021

В декларації чиновниця вказала, що заробила за 2020 рік 26 тисяч гривень.

За ці кошти Марина Кирилюк утримувала родину, авто та будинок на 300 квадратних метрів.

Новопризначена секретарка Чернівецької міськради оприлюднила свої декларації про доходи за 2019 та 2020 роки.

На сайті НАЗК вона вказала, що має у власності великий будинок у селі Великий Кучурів Сторожинецького району площею 298,6 квадратних метрів, який придбала у 2014 році. Вартість будинку становила 1 мільйон 757 тисяч гривень.

Також Кирилюк має у власності авто Hyundai Accent, придбане у 2008 році.

Секретарка міськради є власницею приватного підприємства  «Західна маркетингова компанія», а також володіє часткою ТОВ «Дністерелектросервіс» та ТОВ «Дністеренергосервіс».

Проте за минулий рік Марина Кирилюк заробила лише 26 тисяч гривень. Це в середньому по 2166 гривень в місяць. Також вона задекларувала 43 тисячі гривень готівки.

Зазначені у декларації чиновниці і дві земельні ділянки. Марина Кирилюк вказала у декларації, що площа земельної ділянки у селі Великий Кучурів становить 0,09 кв м (30 на 30 сантиметрів) і її вартість 253 тисячі гривень та 0,06 кв м (20 на 30 сантиметрів) у селі Михалкове Сокирянського району вартістю 111 тисяч гривень. Швидше за все Марина Кирилюк не змогла правильно заповнити декларацію, і площа даних земельних ділянок, судячи з їх вартості, насправді інша.

У 2019 році секретарка міськради задекларувала 53 тисячі 370 гривень зарплати. Це в середньому по 4447 гривень на місяць.

Нагадаємо, що після свого призначення на посаду, Марина Кирилюк зазначила, що це нелегкий крок, адже має власний бізнес, від якого потрібно буде відмовитися.

«Це велика відповідальність і нелегкий крок, тому що є власний бізнес, від якого потрібно буде на певний час відмовитися», – зазначила Марина Кирилюк.

Нагадаємо, Марина Кирилюк керувала тітушками під час блокування будівлі ТВК 27 жовтня, за що поліція склала адмінпротокол.

Comments

comments

Коментарі
  • Згідно декларацій син мера працював у фірмі секретарки та отримував там зарплату. Чи це конфлікт інтересів?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Клічук не чує простих людей

    Останні новини