25 мільйонів, два будинки та 3 квартири: заступник мера Зазуляк оприлюднив свої статки

04.01.2021

Заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк оприлюднив декларацію про доходи за 2019 рік.

Згідно даних на сайті НАЗК, родина Зазуляка має у власності три квартири у Чернівцях площею 62, 114 та 186 кв м. Житловий будинок 240 кв м  у селі Будилів, Снятинського району Івано-Франківської області та недобудований житловий будинок у селі Коровія. Також у цьому селі заступник мера має дві земельні ділянки площею 2744 кв м.

Він задекларував автомобіль «Volkswagen Caddy», а його дружина Лідія Зазуляк «Volksvagen touareg».

Василь Зазуля має корпоративні права на ТОВ Водограй, Рент-офіс, Полюс девелопмент, Некст проперті, Симетрія інвест, Обслуговуючий кооператив Буковинська, 62А та  Обслуговуючий кооператив гаражно-будівельний кооператив Паркінг-плейс. Дружина на ПП Полюс-Буд, ПП Чернівецький медичний центр та ТОВ Базисмед.

Також на заступник Клічука зареєсстрована торгова марка «Vodogray».

За 2019 рік Зазуляк задекларував 232 тисячі зарплати, а також разом з дружиною дохід від зайняття підприємницькою діяльністю дружина у сумі 6,8 млн грн, дохід від відчуження майна на  2,1 млн грн та дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав 7,3 млн грн

Заступник мера вказав в декларації, що на банківських рахунках та готівкою, він та його дружина мають 25,3 мільйони гривень.

Нагадаємо, що міський голова Роман Клічук задекларував 33 мільйони грошових активів, яхту за 7,7 мільйонів та авто за 4 млн грн.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини