Напередодні другого туру партійці Клічука намагаються зірвати вибори

28.11.2020

Люди, наближені до Романа Клічука, поширюють фейк про відкликання членів ДВК чотирма партіями. Партії та в ТВК відкликання заперечують

Сьогодні з’явилась інформація про те, що представники 4 партій, зокрема «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Наш край», «Рідне місто», відкликають своїх представників з дільничних виборчих комісій, і таким чином зривають вибори.

Як вдалося з’ясувати інформація з’явилася на сайті Центральної виборчої комісії, де повідомили, що ЦВК про це проінформували листом 5 членів Чернівецької міської ТВК. У листі йшлося про те, що до ТВК надійшли подання від місцевих організацій політичних партій про дострокове припинення повноважень членів дільничних виборчих комісій без заміни, включених до складу комісій від цих організацій, а саме:

Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”  –  216 членів ДВК;

Чернівецька територіальна організація Політичної партії “Європейська солідарність” – 128 членів ДВК;

Чернівецька обласна організація політичної партії “НАШ КРАЙ” – 85 членів ДВК;

Чернівецька обласна організація політичної партії “РІДНЕ МІСТО” – 15 членів ДВК.

У листі зазначено, що це начебто  ставить під загрозу проведення другого туру виборів.

Цікаво, що під листом немає підписів ні голови ТВК, ні заступника, ні секретаря, а лише 5 членів комісії. Зокрема документ підписали Альона Гнатюк (Слуга народу), Іван Мулик (Антикорупційний рух), Ігор Паневський (Громада і закон), Сергій Левченко (Голос) та Оксана Кінащук (Студентська партія України). Нагадаємо, що Оксана Кінащук довгі роки була правою рукою в бізнесі  Романа Клічука. Вона тривалий час очолювала юридичний відділ компанії «Рома». До того ж балотувалась у 2015 році до міськради і облради, і тоді її фінансово підтримував Клічук, а у 2018 році вона разом з Клічуком стала членом партії «Самопоміч».

Однак як виявилося:  інформація оприлюднена на сайті ЦВК не відповідає дійсності. П’ять членів  Чернівецької ТВК дезінформували своїм листом Центральну виборчу комісію України.

Так, у партії «Батьківщина» спростували інформацію про відкликання членів ДВК.

 «Інформація про відкликання не відповідає дійсності, це якийсь фейк. Партія «Батькіщина» не відкликала та не відкликатиме своїй членів ДВК. Ми усіляко сприятимемо законності перебігу виборчого процесу», – розповіла заступник голови чернівецької обласної організації партії «Батьківщина» Оксана Пантелеймонова.

У партії «Рідне місто» також заявили, що оприлюднена інформація про відкликання членів ДВК фейк, і насправді партія нікого не відкликала, натомість провели заміну декількох членів ДВК.

Голова Чернівецької міської територіальної виборчої комісії Анастасія Сімак підтвердила, що інформація про відкликання членів ДВК чотирма партіями не відповідає дійсності.

«На сьогоднішній день відкликали своїх членів лише «Європейська солідарність». Інші партії на даний момент не відкликали. Проте на усіх дільницях у нас достатня кількість членів тому вибори відбудуться», – заявила голова ТВК.

Метою таких дій, членів ТВК, які написали лист до ЦВК, може бути спроба зірвати 2 тур виборів чи принаймні штучно розхитати ситуацію навколо виборчого процесу у Чернівцях. Причина – вчорашній програш Романа Клічука на дебатах з Віталієм Михайлішиним, про що заявили низка авторитетних експертів, зазначивши, що Михайлішин краще володіє фактами, впевнений у собі і на відміну від опонента не дозволив собі опускатися до особистих образ.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини