Партійці Клічука виступили проти Героя України, ветерана АТО Сергія Козака

22.11.2020

У «Єдиній Альтернативі» намагаються відібрати депутатський мандат у  народного Героя України

У п’ятницю Чернівецька територіальна виборча комісія на засіданні оприлюднила рішення Чернівецького окружного адміністративного суду. Суд постановив зарахувати бюлетень, який раніше визнали недійсним, нібито через нечітку печатку. Про це на своїй сторінці написала кандидатка в депутатки Чернівецької міськради від партії «Слуга народу» Оксана Зубжицька.

«Мова йшла не просто про один голос в бюлетені на користь тієї чи іншої партії, а про обрання депутатом Чернівецької міської ради людини-легенди, учасника АТО, захисника України – Сергія Козака. Саме цей голос став вирішальним щодо його депутатства. Сьогодні лише тому, що цей голос не був зарахований ТВК на користь партії «Команда Михайлішина», ця партія отримала на один депутатський мандат менше, натомість інша партія, а саме «Альтернатива», більше», – написала Оксана Зубжицька.

Та знайшлися політики у команді кандидата в мери Романа Клічука, які вирішили відібрати депутатський мандат у ветерана АТО. Коли він відстояв у суді своє право бути депутатом, партійці влаштували виставу у ТВК, вимагаючи апеляції та погрожуючи членам Територіальної виборчої комісії кримінальними справами з метою всебічного тиску на комісію.

«Це незаконне рішення, якщо ви визнаєте, що ви діяли незаконно – це безперечно порушення кримінальне», – заявила представниця «Єдиної Альтернативи» Валентина Софяк.

У відповідь  у ТВК закликали представників Клічука не вчиняти тиск на комісію.

«Ви досвідчений адвокат, тільки будь ласка, ви також знайте, що ви не можете тиснути на комісію», – зазначив представник ТВК.

Метою дій партійців Клічука стало банальне бажання здобути додатковий депутатський мандат.  Не зупинило їх навіть те, що вони намагаються позбавити депутатства народного Героя України.

Зрештою члени ТВК не піддалися на тиск людей Клічука, і апеляцію подавати не стали. Та «Єдина Альтернатива» не зупинилася на цьому і подала самостійно апеляційну скаргу проти ветерана АТО, яку суд має розглянути сьогодні.

Довідка: Чернівчанин Сергій Козак легендарний ветеран АТО. Кавалер ордену «За мужність», народний Герой України. Один із найвідоміших ветеранів АТО міста Чернівці. У червні 2014-го, після тяжкого поранення, хірурги пришили йому відірвану у бою ногу через 5 годин після поранення. Він частково відновився і у грудні 2015-го повернувся на фронт у складі 95-ї десантно-штурмової бригади. Нині активно працює на благо свого міста і балотувався у депутати до Чернівецької міської ради від партії «Команда Михайлішина».

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати