Роман Клічук презентував відео про майбутнє Чернівців, зняте в Івано-Франківську

21.11.2020

А коштів, запланованих кандидатом на щорічний ремонт доріг, ледве вистачить на ремонт однієї вулиці

Вчора кандидат на посаду мера Роман Клічук, на своїй фейсбук-сторінці, оприлюднив відео, в якому йшлося про те, який вигляд матимуть Чернівці у 2025 році. Проте користувачі мереж помітили, що значна частина відео знята не в Чернівцях.

Ми переглянули відео і виявилось, що більшість кадрів майбутніх Чернівців зняті у Івано-Франківську. Зокрема частина відео знята на набережній міського озера Івано-Франківська, а також на вулиці Гетьмана Мазепи.

Також у мережі користувачі вказали на невідповідність цифр щодо капітального ремонту доріг. Зокрема, у відео Клічука йдеться про те, що у Чернівцях відремонтують усі дороги, і для цього створять щорічний дорожній фонд у сумі 200 мільйонів гривень. Однак, для прикладу дорожній фонд Чернівців у 2020 році, з усіх джерел фінансування, становив 274 мільйони, а на 2021 рік запланований у розмірі 250 мільйонів гривень. Лише капітальний ремонт однієї вулиці Хотинської, довжина якої 5 кілометрів, вартуватиме місту понад 200 мільйонів гривень. Більше того, аби капітально відремонтувати більшість доріг міста на сьогодні вже потрібно 1,5 мільярди гривень. Тобто, якщо дорожній фонд міста буде становити 200 млн грн., як про це у своєму відео говорить Роман Клічук, то щоб відремонтувати лише основні дороги в Чернівцях, знадобиться 8 років. Навряд чи саме цього чекають чернівчани від людини, яка претендує на крісло мера.

Велике питання: чи орієнтується Роман Клічук та його команда  у чернівецьких реаліях, проблемах комунального господарства? Чи лише створюють у соцмережах та «продають» виборцям гарну картинку віртуальної реальності, яка не має нічого спільного з реальними справами?

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини