Клічук іде на мера, щоб розширити свій бізнес та добити своїх конкурентів, – Вишинський

17.11.2020

Якщо Клічук стане мером він вводитиме нові обмеження та «душитиме» місто карантином

Кандидат у мери Чернівців Роман Клічук не підтримав протести рестораторів, але не тому що боїться влади, а тому що як монополіст зацікавлений щоби усі інші підприємці – збанкрутували. Йому вигідно, щоб карантин задушив якомога більше конкурентів. Бо він займе їхнє місце.  Про це розповів журналіст Святослав Вишинський у авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь».

«Кандидат у мери Чернівців Роман Клічук не підтримав виступи підприємців проти карантину. Здавалось би, чому успішний бізнесмен, мільйонер, власник найбільшої мережі магазинів і ресторанів, який сам порушує карантинні обмеження – не вийшов на акцію: відкрито?

Клічук не підтримав підприємців не тому, що він боїться влади. І не тому, що йому абсолютно байдужа доля підприємців. У деякому сенсі вона йому зовсім не байдужа. Адже як підприємець і монополіст Клічук зацікавлений, щоби всі інші підприємці – збанкрутували.

Йому вигідно, щоб карантин задушив якомога більше конкурентів. Бо їхнє місце займе Клічук. Бо лише бізнес Клічука настільки великий, що не потоне – і після кризи стане ще сильнішим. Тому Клічук і його працівники на мітинги проти карантину не виходять. Вони його просто саботують. Адже на відміну від малого бізнесу, заклади Клічука можуть дозволити собі штрафи.

Штрафи менші за їхню виручку, і вони практично не платять податки, а значить працювати вигідно не зважаючи на всі заборони. Дрібні магазини і кав’ярні цього не можуть – в них маленький оборот, маленький персонал, і будь-який штраф, як і будь-яка карантинна заборона ведуть до банкрутства.

Але бізнесу Клічука банкрутство не загрожує. Він надто великий, щоби впасти. У його схемах «оптимізації» ресторани і магазини платять менше податків, ніж простий бюджетник.

А якщо Клічук стане мером? Як мер він буде вводити карантинні обмеження, проти яких не виступає сьогодні. Клічук душитиме місто карантином, але його заклади працюватимуть – так як вони працюють сьогодні. На посаді мера Клічук отримає право обмежувати всіх інших. І повірте, скористається цим правом, щоб усіх інших не стало.

Будьмо відверті: Клічук іде на мера, щоб розширити свій бізнес, і скориставшись владою, добити своїх конкурентів. Кожен підприємець Чернівців має про це задуматись. Голосуючи за Клічука, ви кинете в урну не свій голос – а свій бізнес. Своїх клієнтів. І свої доходи»

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини