Ресторани Клічука працюють попри заборону, а охорона не пускає поліцію на перевірки

05.11.2020

Роман Клічук виявився законослухняним і чесним лише у фейсбуці

Згідно рішення комісії з ТЕБ та НС у містах, які віднесені до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, обмежили роботу закладів громадського харчування до 18 години.

Більшість закладів у Чернівцях з розумінням віднеслися до небезпеки поширення коронавірусу і нових карантинних обмежень. Проте заклади кандидата в мери Романа Клічука, відчуваючи певну безкарність, продовжили працювати. Здавалося б саме Роман Клічук, як законослухняний і чесний політик, яким його позиціонують принаймні у фейсбуці, мав би перший показати приклад дотримання карантинних обмежень. Але натоміть його заклади демонструють повну зневагу до чернівчан та їх безпеки.

Вчора працівники поліції та представники Держпродспоживслужби здійснювали моніторингові перевірки по дотриманню карантинних обмежень закладами громадського харчування у центрі міста на вулиці Кобилянській, де розташована найбільша кількість кафе та ресторанів. Після 18 години зачинилися усі заклади окрім ресторану «Панська гуральня», який належить кандидату в мери Роману Клічуку. Заклад продовжив роботу, в ньому були відвідувачі, але знаючи про перевірки вхідні двері зачинили, а охорона не допускала поліцейських до перевірки. У свою чергу не випускали і клієнтів, які хотіли покинути заклад.

 «Ми у мобільній групі працюємо щодо дотримання карантинних вимог закладами громадського харчування. Там люди є. Ми пояснили, але нас не впустили. Сьогодні вперше таке», – розповіла головна спеціалістка ЧМУ Головного управління Держпродспоживслужби Півонія Ясінська.

Поліцейські у свою чергу склали протокол про порушення за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за яке передбачений штраф до 34 тисяч гривень.

Власники інших закладів громадського харчування, не на камеру, говорять, що вони також терплять фінансові збитки, але вони не можуть дозволити собі ігнорувати вимоги закону, насамперед через те, що працюють у правовому полі і соціально відповідальні перед суспільством.

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини