Тотальна брехня: у Клічука відхрещуються від дебатів, організованих його штабом та охоронців, які не пустили опонента в ефір

24.10.2020

Інцидент з штовханиною охорони Клічука та кандидата на посаду мера Олексія Каспрука, який відбувся в комунальному приміщенні телеканалу «Чернівці», отримав продовження

Так в «Єдиній Альтернативі» почали відхрещуватися від охоронців, тим самим вводячи в оману чернівчан. Зокрема керівник міського виборчого штабу Романа Клічука Руслан Рохов у коментарі ЗМІ заявив, що охоронці на телеканалі «Чернівці» не пов’язані з “Єдиною Альтернативою”.

Уник прямої відповіді і сам Роман Клічук, але у своєму коментарі він збрехав, що це власник телеканалу не допустив Каспрука в ефір.

днак у коментарі журналісту сайту «Чернівецький промінь» директор телеканалу Геннадій Сергеєв заявив, що охорона, яка не пускала Каспрука, не має до ТРК «Чернівці» жодного відношення, а охоронці прийшли на канал разом з Клічуком.

Відверту брехню Клічука легко спростовує відео Олексія Каспрука, де видно, що саме охоронці Клічука блокують вхід до студії, а директор телеканалу Геннадій Сергєєв ніяк не може вплинути на охоронців і лише підтверджує, що в студії зараз Роман Клічук, який всіх запрошував на дебати на 19 годину.

Зрештою, чернівчани неодноразово підтверджували, що Роман Клічук не пересувається містом без охорони, а на зустрічі з чернівчанами, його супроводжує одразу кілька представників приватної охоронної агенції  «Тигр». Це підтверджують і фото, які надали нам небайдужі чернівчани. І на цих фото з Клічуком охоронці, які засвітились на телеканалі «Чернівці».

Цікаво, що дебати, на які не допустили Каспрука, наполегливо організовувала саме Єдина Альтернатива. Спочатку сам Клічук закликав конкурентів та команди через Фейсбук до дебатів,  потім представники його  штабу рознесли запрошення опонентам. У тексті звернень йдеться про те, що будуть трьохсторонні класичні дебати, вестиме які рівновіддалена від усіх кандидатів ведуча телеканалу «Чернівці».

Того ж дня Олексій Каспрук підтвердив свою участь.

Однак, коли у призначений день і час  ефір розпочався, в студії були лише Клічук і ведуча, яка сказала, що кандидати від участі відмовилися. Це виявилося відвертою брехнею.

Адже при цьому за словами Каспрука, за участь в ефірі він заплатив із виборчого фонду  і за 10 хвилин до початку ефіру був на каналі де, певно, його не чекали.

Та й самі дебати судячи з інциденту не планували ані Клічук, ані представники каналу, які до цього заявляли про свою незалежність та рівновіддаленість.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук судиться з Чернівцями

Останні новини