Відновлення соціального проїзного – це можливість підтримати чернівчан у скрутний час, -Віталій Михайлішин

23.10.2020

У Чернівцях з 22 жовтня відновили «соціальний проїзний»

З четверга, 22 жовтня, у Чернівцях повноцінно відновили дію «соціального проїзного». Відтепер власники проїзних зможуть безкоштовно скористатись усіма чернівецькими маршрутками не в годину пік, з 10 до 15 години.

Напередодні секретар Чернівецької міської ради Василь Продан провів зустріч з перевізниками, на якому узгодили поновлення соціального проїзного.

Наразі усі в кого залишились дані проїзні можуть вже користуватися пільгами. Що стосується тих, хто соціальний проїзний втратив чи не має, зараз розпочинають збір заявок на виготовлені нових соціальних проїзних квитків.

Ініціатор відновлення «соціального проїзного», депутат Чернівецької міськради Віталій Михайлішин, переконаний, що ця соціальна ініціатива мала бути поновлена раніше, але реалізація цього рішення блокувалася колишнім мером.

«Відновлення соціального проїзного – це можливість підтримати чернівчан у скрутний час. Епідемія коронавірусу, карантинні обмеження та наближення опалювального сезону, лягають додатковим навантаженням на матеріальне благополуччя людей, і ми просто були зобов’язані простягнути їм руку допомоги», – зазначив Віталій Михайлішин.

Вчора чернівчани вже мали можливість скористатися «соціальними проїзними» у громадському транспорті.

Пенсіонерка Катерина Шеленко, каже, що зберігала свій «соціальний проїзний» тому що сподівалася, що їх поновлять.

«Сьогодні змогла вже скористатись проїзним у маршрутці. Дуже зручно і це допомагає нам, пенсіонерам, економити хоча б на проїзді. Для когось 100-200 гривень, це не гроші, але для нас кожна копійка на рахунку.  Вдячні, що завдяки Віталію Михайлішину повернули пільги у тролейбусі, а зараз відновили і «соціальні проїзні». Він завжди про нас піклувався і переймався нашими проблемами та проханнями», – зазначає пані Катерина.

Нагадаємо, вперше соціальний проїзний ввели у Чернівцях у серпні 2012 року. Після того як місто очолив Віталій Михайлішин, він відреагував на численні прохання чернівчан. Але коли мером став Олексій Каспрук, у 2014 році проїзні скасували.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук судиться з Чернівцями

Останні новини