Громадський простір на Героїв Майдану, буде зразковим для Чернівців, – Віталій Михайлішин

23.10.2020

Депутат міської ради разом з архітектором представив місцевим мешканцям проект благоустрою прибудинкової території

Прибудинкова територія на вулиці Героїв Майдану,97 вже наступного року матиме сучасний вигляд. На ній облаштують громадській простір де буде спортивний та дитячий майданчики, відпочинкові зони, нове освітлення та  паркомісця.

Донедавна ця територія виглядала, немов покинута. Тут не було освітлення, проїзна частина міжбудинкового проїзду не мала асфальтного покриття, а біля під’їздів під час негоди утворювалися величезні калюжі, які неможливо обійти.

Жителі будинку були не в змозі більше терпіти такі умови проживання та звернулися за допомогою до депутата Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина. Він відгукнувся на прохання людей. Наразі в цьому районі замінили освітлення, а також вкладають бруківку. Сьогодні Віталій Михайлішин разом із архітектором представив сучасний проект облаштування цієї території, повністю реалізувати який можливо буде вже наступного року.

«Це вже третя наша зустріч. Сьогодні ми презентували проект благоустрою та узгоджували його з мешканцями мікрорайону. Наступного року плануємо втілити його в життя.

Тротуари та проїжджа частина тут у жахливому стані – люди не можуть навіть до під’їзду підійти. Ми відреагували на звернення мешканців і вже проводимо благоустрій території. Наразі замінюємо освітлення, якого на цьому подвір’ї раніше взагалі не було», – каже депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

Своєю чергою, архітектор Василь Гринюк розповів, що Віталій Михайлішин звернувся з проханням запропонувати проект благоустрою цієї території.

«Ми представили перший ескіз та зібрали думки мешканців. Врахувавши їхні зауваження, внесемо поправки та будемо готувати документацію для розгляду міської ради.

Проект передбачає дитячий та спортивний майданчики, відпочинкову зону. Також враховані паркомісця. Це буде сучасна зона, в якій комфортно буде і дітям, і дорослим. Впевнений, що мікрорайон вийде зразковим для всього міста. І за такими стандартами облаштовуватимуть всі прибудинкові території у нас в місті», – розповів архітектор.

Разом із мешканцями будинку Віталій Михайлішин контролює виконання робіт. Він впевнений у тому, що цей мікрорайон стане зразковим для всього міста.

«Наступні етапи – міжбудинковий проїзд. Сподіваюся, нам вдасться якнайшвидше зробити проїзд у цьому районі.

Міжбудинкові проїзди – це дуже проблемний аспект нашого міста і я вважаю, що нам узагалі потрібно приділяти максимум уваги цьому. Всі мої зустрічі з людьми зводяться до того, що в мікрорайонах у жахливому стані міжбудинкові проїзди», – каже Віталій Михайлішин.

Мешканці вдячні депутатові, що Віталій Михайлішин почув та відреагував на їх прохання про допомогу.

«Ми вдячні, що Віталій Михайлішин та його команда опікуються нами. Вони побачили наші проблеми та прийшли нам на допомогу. Будинок старий, а управлінська компанія нічого не робить. Стало навіть гірше, ніж коли був ЖРЕП.

Ми призначили зустріч з депутатом, розповіли про свої проблеми. Вони обійшли територію, побачили всі наші проблеми і погодилися допомогти», – розповідає жителька мікрорайону Тамара Анітко.

За словами іншого мешканця вулиці Михайла Штефюка, його під’їзд давно потребував ремонту. Під час дощу там неможливо пройти.

«Ми раді, що нарешті біля нас розпочалися роботи. Єдине зауваження – у проекті благоустрою, який нам показали, хотілося б більше паркомісць. Але архітектор пообіцяв врахувати це в проекті. Ми довірилися Віталію Михайлішину і вже бачимо, що не дарма. Він своєї обіцянки дотримується», – каже Михайло Штефюк.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук судиться з Чернівцями

Останні новини