У податковій розповіли про порушення у закладах та магазинах Романа Клічука

16.10.2020

Головний податківець області повідомив, що неодноразово були застосовані великі штрафні санкції

Державна податкова служба Чернівецької області відреагувала на розслідування журналістів телеканалу ТВА, в якому показали ймовірні тіньові схеми та продаж підакцизних товарів без видачі фіскального чеку в магазинах, які пов’язані з кандидатом від партії «Єдина альтернатива» на посаду міського голови Романом Клічуком.

У розслідуванні журналісти розповіли як ресторани, пов’язані з Романом Клічуком, платять копійчані податки і показують прибутки за рік в межах 50 тисяч гривень. Також продемонстрували, як в магазинах кандидата в мери продають горілку не видаючи фіскальних чеків, а відповідно не сплачується акцизний збір. До слова, після виходу в ефір програми, горілку в магазинах зняли з продажу. Про що також повідомили журналісти.

Начальник головного управління ДПС в Чернівецькій області Віталій Шпак розповів, що податківці неодноразово перевіряли заклади Романа Клічука,  і за порушення були застосовані фінансові санкції.

«Що стосується даного суб’єкта підприємницької діяльності, то ми неодноразово його перевіряли. Були застосовані фінансові санкції, які потім були сплачені», – зазначив Віталій Шпак.

Чиновник не став називати суми штрафних санкцій, які наклали на заклади та магазини Романа Клічука, але зазначив, що ці суми досить великі.

Я зараз не буду говорити про суми. Просто говорю, що всі ті міри, які ми повинні робити, ми проводимо. Там були досить великі суми, не малі», – розповів головний податківець області.

Віталій Шпак на брифінгу пообіцяв, що найближчим часом магазини та заклади даного підприємця перевірять.

Comments

comments

Коментарі
  • Патриотизм это каждодневная пахота в стране,в которой живешь,уплата налогов в казну,а не вышиванки,спивы гимна с рукой на сердце и пр.атрибутика.Пока это не поймут сегодняшние барыги,страна не встанет с колен.А эти ромы и пр.подставная шлаебень только портит атмосферу моего славного города.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому Клічук переслідує підлеглих