За ініціативи Віталія Михайлішина у центрі міста відновлять спортивний майданчик для трьох шкіл

15.10.2020

Депутат переконаний, що сучасні спортивні та дитячі майданчики мають бути біля кожної школи

Більш ніж чотири роки чернівчани боролися за будівництво спортивного та дитячого майданчику у центрі Чернівців. На вулиці Шептицького, 7, планували збудувати багатоквартирний будинок, який частково мав зайняти територію колишнього спортмайданчику. Натомість місцеві мешканці вимагали відновити саме спортивний майданчик. Зрештою, нещодавно люди звернулися до депутата міськради Віталія Михайлішина з проханням допомогти вирішити це питання. Для цього ініціативна група мешканців зібрала понад 100 підписів.

«В нашому районі зовсім немає спортивного майданчику. Ця територія завжди була майданчиком 41 школи, 14-ої, і 6-ої гімназії. Але потім тут вирішили збудувати 5-поверхівку, а на спортивний майданчик залишити площу «метр на метр». Ми зверталися до усіх депутатів, ми зверталися і в міську раду, але з мертвої точки питання зрушили депутати Віталій Михайлішин та Анатолій Чесанов», – розповіла мешканка вулиці Шептицького Світлана Білоус.

За словами Михайлішина, в трьох школах навчається понад 1800 учнів, і ці школи не мають спортивного майданчику. До того ж поруч взагалі немає дитячого майданчику. Тому після вивчення цього питання знайшли компромісне рішення, яке підтримали на сесії міськради

«Це було звернення трьох шкіл, батьків, вчителів, дітей. Питання рідне мені і принципове, тому що я навчався в сусідній 14-ій школі і на цій площадці я виріс, займався фізкультурою та грав у футбол. Тому сьогодні ми проголосували за те щоб поділити ділянку і залишити частину для будівництва спортивного та дитячого майданчику, а забудовник відповідно буде використовувати ту ділянку, на якій в нього є майно», – прокоментував рішення сесії Віталій Михайлішин.

Громадська активістка з вулиці Шептицького Світлана Осадчук після голосування подякувала депутатам за те, що підтримали це рішення.

«Дякую вам гарно, що підтримали людей. Люди, це ті хто за вас голосують, і вони хочуть бачити, що в сесійній залі відстоюють їхню думку. Це не просто я хочу щоб там був спортивний майданчик, це усі люди хочуть. Будьте будь ласка близькі до людей, чуйте нас, і ми будемо за вас голосувати тоді, тому що ми хочемо щоб ви нас чули», –  розповіла Світлана Осадчук.

Віталій Михайлішин розповів, що у планах на вулиці Шептицького, 7 збудувати спортивний майданчик з сучасним покриттям та LED-освітленням. Також поруч має з’явитися і дитячий майданчик, яких у центрі міста обмаль. Ці майданчики будуть використовувати не лише згадані школи, а він буде доступний для усіх чернівчан.

«Я хочу щоб біля кожної школи, в кожному мікрорайоні, були сучасні спортивні та дитячі майданчики. Це моя мрія і я впевнений, що її мені вдасться втілити в життя», – наголосив Віталій Михайлішин.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому Клічук переслідує підлеглих