Завдяки Віталію Михайлішину на футбольному та баскетбольному майданчиках встановили сучасне освітлення

12.10.2020

На спортивних майданчиках школи №25 змонтували 18 сучасних антивандальних LED-ліхтарів

Наприкінці вересня, на території школи №25, що на вулиці Івана Мазепи, спільними зусиллями громади та депутатів міськради Віталія Михайлішина та Валерія Найдиша, відкрили новий сучасний багатофункціональний спортивний майданчик для занять баскетболом та волейболом . Цей майданчик став другим спортивним об’єктом на території школи, адже минулого року тут відкрили сучасний футбольний стадіон.

Під час урочистостей з нагоди відкриття багатофункціонального спортмайданчику Віталій Михайлішин пообіцяв, що невдовзі ці два стадіони обладнають сучасним освітленням. Обіцяного довго чекати не довелося, депутат дотримався свого слова, і минулого тижня тут змонтували 18 сучасних антивандальних LED-ліхтарів, 10 на футбольному полі  та 8 на баскетбольному майданчику. Тож тепер діти мають можливість займатися і у вечірній час.

«Ми ставимо собі за мету щоб такі сучасні спортивні майданчики з освітленням і усією інфраструктурою були біля кожної чернівецької школи. Діти мають займатися спортом і ми, перш за все, маємо їм для цього створити гарні умови», – зазначив Віталій Михайлішин.

За словами вчителя фізкультури школи №25 Миколи Нігу, встановлення освітлення дозволило збільшити час роботи футбольного та баскетбольно-волейбольного майданчиків. І зараз тут мають змогу займатися спортом до 22 години. Це дозволило вже розпочати роботи секції з баскетболу для хлопців, а невдовзі планують відкрити і волейбольну секцію для дівчат.

«Вже завтра на базі нашого баскетбольного майданчику тренер з ДЮСШ «Спартак» розпочинає роботу баскетбольної секції, де будуть проводитись заняття 4 рази на тиждень. Тут будуть займатися не лише учні нашої  школи, а матимуть змогу тренуватися діти з усього міста. Також невдовзі плануємо і створення волейбольної команди», – розповів Микола Нігу.

А ось збудований минулого року футбольний майданчик, вже дає свої плоди. У футбольній секції школи займається понад 60 дітей різних вікових категорій, а команди беруть  участь не лише у міських та обласних змаганнях, а й у всеукраїнських. Більше того, минулого року вдалось зайняти навіть призове місце. Футбольна команда хлопців 2008 року народження зайняла 3 місце на Кубку України, який проходив у Львові.

За словами Віталія Михайлішина, зупинятись на цьому не планують. Вже наступного року тут завершать трирічний проект. Навколо двох збудованих раніше стадіонів з’являться бігові доріжки з сучасним покриттям та майданчик з тренажерами.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого мільйонеру влада?