«Завдання на 2021 рік – закупити мінімум 10-15 тролейбусів», – Віталій Михайлішин

18.09.2020

Щоб підтримати Чернівецьке тролейбусне управління депутат міськради Віталій Михайлішин на сесії наголосив на необхідності виділення тролейбусникам майже 8 мільйонів гривень. Це дасть можливість працівникам отримати зарплату, а підприємству – здійснити необхідні виплати. Депутати  підтримали це рішення.

Якщо до епідемії коронавірусу Чернівецьке тролейбусне управління ще якось зводило кінці з кінцями, то жорсткі карантинні обмеження, повна зупинка руху тролейбусів, а згодом робота в режимі спецперевезень, значно ускладнили ситуацію на комунальному підприємстві. ЧТУ заборгувало працівникам зарплату, не було змоги розрахуватись за спожиту електроенергію та виплатити кошти по лізінгу за останні три тролейбуси.

Сьогодні заступник міського голови Дмитро Сірман та Віталій Михайлішин завітали на підприємство,  щоб розповісти тролейбусникам про вирішення їхніх нагальних питань. А також, щоб поспілкуватись з колективом та вручити нагороди найкращим працівникам.

Під час спілкування, найбільше, звісно, водії нарікали на дороги у місті, через які постійно виходять з ладу тролейбуси.

Віталій Михайлішин розповів, що ремонт доріг залишиться в пріоритеті і на 2021 рік. Також планують оновити і тролейбусний парк.

«Найголовніші задачі на 2021 рік у нас ремонт доріг і оновлення електротранспорту. Ми з вами ставимо перед собою задачу закупити як мінімум 10-15 тролейбусів», – зазначив депутат міськради.

Сьогодні тролейбусний парк Чернівців налічує близько 100 машин, але оновлення, звісно, потребує. І водії, і керівник підприємства Михайло Олексюк, зазначили, що вживані європейські тролейбуси на наших дорогах проявили себе значно краще, ніж нові вітчизняні. Зокрема і досі на маршрутах «беушні» тролейбуси, які закупили ще за часів керування містом Віталія Михайлішина. До того ж замість одного нового тролейбусу можна купити кілька з Європи, і обираючи між одним новим чи трьома «беушними», очільник ЧТУ зазначив, що обрав би саме вживані тролейбуси.

«Повірте мені, у мене досвід у електротранспорті 42 роки. Наші вітчизняні тролейбуси не готові для експлуатації на вулиці Головній. Для Головної треба брати або швейцарські або новіші «Шкоди».  «Вольво» вже 8-ий рік «бігають» по вулиці Руській. Якщо би місто не закупило вживані тролейбуси, зараз би парк налічував десь тролейбусів 30», – розповів начальник ЧТУ Михайло Олексюк.

Дмитро Сірман та Віталій Михайлішин під час зустрічі з колективом ЧТУ, визначили основні проблеми на підприємстві та взялися за вирішення найнагальніших питань і реалізацію пропозицій працівників тролейбусного управління.

Михайлішин запевнив, що він особисто, разом з колегами депутатами, надалі буде тримати на контролі проблеми тролейбусників.

«Ваша робота дуже важлива, особливо зараз, коли діє режим спецперевезень. У вас величезне навантаження»,  – сказав він.

Comments

comments

Коментарі
  • Может в Черновцах организовать сборку и ремонт троллейбусов Шкода и сделать рывок в собственном развитии.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому Клічук не платить податки?

    Останні новини