У Чернівцях відновили пільговий проїзд

16.09.2020

Пільги у транспорті почнуть діяти після 24 вересня, коли на виконкомі буде затверджений порядок відшкодування

Сьогодні на сесії Чернівецької міськради розглядали питання відновлення пільгових перевезень в громадському транспорті Чернівців, який був призупинений у зв’язку з коронавірусом та курсуванням транспорту у режимі спец перевезень.

Депутат міськради Віталій Михайлішин зазначив, що відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті дуже важливе для соціально незахищених верств населення і відповідно влада зобов’язана повернути пільги.

«Це питання дуже важливе для багатьох чернівчан. До мене особисто підходять люди і усі питають за пільгове перевезення. Ви знаєте, що весною воно було призупинено. Всі думали, що місяць, два, три і зупиниться COVID, зупиниться пандемія, але хворобу і досі не вдалося подолати.

Не можна не давати можливості людям скористатись пільгами, які їздили раніше по своїм справам: в лікарні, по різним напрямкам. Тому я пропоную все ж таки відновити пільговий поїзд з дотриманням всіх санітарних норм, щоб малозабезпечені, пенсіонери та інші пільгові категорії чернівчани мали можливість їздити туди, куди їм потрібно», – зазначив Віталій Михайлішин.

Депутати 28 голосами підтримали пропозицію Віталія Михайлішина .

Пільговий проїзд можуть відновити і в електротранспорті, і в маршрутках, якщо знайдуть кошти на компенсації перевізникам.

Секретар міськради Василь Продан зазначив, що пільговий проїзд буде діяти не з завтрашнього дня, а  після 22 вересня, коли порядок відшкодування затвердять на засіданні виконкому. Тож  орієнтовно з 24-25 вересня пільговий проїзд у громадському транспорті  буде відновлений.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому Клічук переслідує підлеглих