Ще один довгобуд Каспрука завершено: кіномистецький центр імені Миколайчука готовий до роботи

11.09.2020

За 4 роки реконструкції кошторис зріс ледь не вдвічі: з 25 млн грн до 41 млн грн

Тривалий час кінотеатр був в занедбаному стані, а через безгосподарність ексмера Олексія Каспрука його реконструкція затягнулась на більш ніж 4 роки. При цьому, як і на більшості довгобудів Каспрука, у процесі робіт ледь не вдвічі зріс кошторис. У 2016 році за результатами проведених торгів ціна договору підряду складала 24,9 мільйонів гривень, а по завершенню – 41,2 мільйони.

І ось нарешті після тривалого ремонту кіномистецький центр практично готовий до експлуатації. Проінспектував відреконструйований кіномистецький центр імені Івана Миколайчука депутат Чернівецької міськради Віталій Михайлішин.

«Затягування і суттєве збільшення вартості – це наслідок повної безгосподарності минулої влади. Але ми взялися за роботу і довели її до кінця. Сьогодні центр готовий на 99%. Залишилася передача на баланс, також потрібно закупити меблі», – розповів Віталій Михайлішин.

За словами депутата глядацький зал вражає своїм масштабом: 360 місць, якісні крісла та покриття.

«Здійснив і свою дитячу мрію – завітав до проекторної, звідки демонструють фільми. Нині там розташоване надсучасне обладнання. Вірю: як тільки відступить вірус, чернівчани завітають до оновленого кінотеатру.

Дуже хотів би, аби першим фільмом, який переглянуть тут, була дебютна стрічка геніального Івана Миколайчука «Тіні забутих предків». Тим самим ми вшануємо його пам’ять і віддячимо за славу, яку він своєю працею й талантом приніс Чернівцям та всій країні», – зазначив Віталій Михайлішин.

Comments

comments

Коментарі
  • А когда уже будете принимать на баланс? Хотелось бы увидеть его работающим. А то я считал сдачей, когда в кинотеатре есть директор и главный бухгалтер? Сколько ещё это займет времени? Но будем надеяться, что с кинотеатра Миколайчука начнется и возрождение Рогатки. Может ещё волна возрождения перекинется и через дорогу. Начнет возрождаться и промышленность: Черновцылегмаш и
    Металлист. А может и наладиться пошив головных уборов.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому Клічук переслідує підлеглих