Люди не вірять владі, яка не здатна накормити голодні маси, – Вишинський

24.08.2020

Автор і ведучий програми «Репліка» Святослав Вишинський розкритикував намір київської влади посилити карантинні обмеження в Чернівцях. Дії Кабінету міністрів журналіст вважає безвідповідальними.

За словами Вишинського, влада «не читає соціальні мережі і не спілкується з живими людьми».

Посадовці «досі не збагнули, що прості буковинці вже не мають за що жити. Знедолені не будуть вічно сидіти під замком через просту застуду. Ви не можете безкінечно тримати людей за баранів і залякувати хворобою, від якої помирають удвічі рідше, ніж від грипу. Чернівчани вміють рахувати і більше не вірять в коронавірусну аферу. Як не вірять владі, що лише залякує, обмежує, забороняє. Владі, яка не здатна накормити голодні маси».

На думку ведучого, чернівчани підтримають кожного політика, який поверне місто до нормального життя. «Репліка Вишинського» проти карантину за 2 доби набрала більше 100 тисяч переглядів у мережі «Facebook».

Нагадаємо, в.о. міського голови Василь Продан заявив, що жодна комісія не має повноважень будь-що забороняти у зв’язку з посиленням карантину. Ситуацію розглянуть на сесії Чернівецької міської ради у вівторок, 25 серпня.

Раніше депутат Віталій Михайлішин виступив проти жорстких карантинних обмежень і закликав не закривати підприємства, школи і дитячі садочки.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини