У Чернівцях цьогоріч додатково спрямують 150 млн грн на ремонт доріг та “Комфортне місто”

07.08.2020

Сьогодні на сесії Чернівецької міськради депутати підтримали здійснення запозичення 150 мільйонів гривень до міського бюджету міста Чернівці на 2020 рік для ремонту доріг та інших об’єктів у місті. Ці кошти візьмуть в кредит у двох банках «Укрексімбанк» та «Ощадбанк». За це рішення проголосували 26 депутатів міськради.

Секретар міської ради Василь Продан розповів, що ці кошти підуть не лише на ремонт доріг. У місті з 2015 року є незавершених об’єктів на суму понад 300 млн грн. Тож частина коштів піде на ці об’єкти. Окрім того є проєкти по програмі «Комфортне місто», які також будуть профінансовані з цих коштів.

Щодо конкретних доріг, то це ремонт вулиці Рівненської, на яку піде 45 млн грн. Ще декілька тендерних процедур відбувається зараз.

Після того як міськрада підтримала запозичення, щоб отримати ці кошти, це рішення має пройти затвердження мінфіну. У разі ж затвердження кредиту, перелік доріг та об’єктів, які будуть ремонтувати за кредитні кошти, також будуть виносити на розгляд сесії міськради, – пише “Чернівецький промінь

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини