Каспрук так хвилювався за суд, що забув підписати рішення про виплату працівникам ЧТУ боргів по зарплаті

20.07.2020

Ексмер лише на словах турбувався про працівників комунальних підприємств

Ще минулого четверга, на сесії міськради, депутати прийняли рішення виділення майже 6 млн грн на зарплату для працівників Чернівецького тролейбусного управління. Окрім того ЧТУ отримало 1,4 млн грн на оплату боргу за електроенергію, а з резервного фонду 6 млн грн виділили на усунення проблем з водопостачанням у місті.

Про усі ці рішення Каспрук розповідав як про надважливі, говорив, як важко працівникам ЧТУ без зарплати, присоромлював депутатів, що через них в місті не буде води, а за борги ЧТУ вимкнуть контактну мережу і місто залишиться без тролейбусів.

Проте після сесії Олексій Каспрук, певно, більше думав про рішення суду, ніж про працівників ЧТУ, які сидять без зарплати, і вже проголосоване сесійне рішення так і не підписав, а в п’ятницю поїхав до столиці на засідання суду. Більше того, після того як суд відсторонив Каспрука від посади, він сьогодні не з’явився щоб передати печатки Василю Продану, аби секретар міськради мав змогу підписати ці важливі для міста рішення. І лише після обіду передачу печаток оформили комісійно і підписали рішення на виплату боргів ЧТУ, – пише “Чернівецький промінь

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вул. Руську відремонтують за тиждень