З такою мордою треба сміття прибирати: екс-очільник митниці Салагор неадекватно відреагував на зауваження чернівчанина (відео)

15.07.2020

Чернівчани спіймали екс-головного митника Буковини та діючого депутата Чернівецької обласної ради Миколу Салагора на створенні стихійного сміттєзвалища у Чернівцях

Конфлікт стався на Роші біля школи №8. Колишній начальник митниці Чернівецької області Микола Салагор вивантажив зі свого позашляховика коробки і викинув їх біля смітника. При цьому за день до цього біля смітників прибрали стихійне сміттєзвалище, яке уторилось після того як мешканці викидали сміття повз контейнери. Тож активіст зробив зауваження депутату. Відео розмови з Салагором оприлюднив чернівчанин Микола Андрусяк.

«Близько місяця чекали прибирання території. І ось 14 липня КамАЗ відвіз те, що жителі тягали більше місяця, порушуючи правила благоустрою міста і демонструючи відсутність такту, виховання і поваги до інших городянам

Свіжоприбрана земля ще не прогрілася літнім сонцем – хвацько підрулив настільки улюблений і бажаний нашим людом Land Cruiser … Чоловік у віці, голова – посивілий, випрасувана сорочка. Людина – на вигляд інтелігент. З виду…», – написав Микола Андрусяк.

Після зауваження Микола Салагор повернувся та прибрав свої сміття, але все ж не упустив нагоду нахамити у відповідь на зауваження активіста.

«А мусор хто убирає? Ти убираєш? Ні? А що ти хочеш? Лучше мусор убирай. З такою мордою треба мусор убирать», – сказав Микола Салагор.

Коментарі
  • Да и ты,Коля, не Ален Делон.Береги печень.Кстати буденовку,галифе и шашку случайно не выкинул?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини