Місто, яке нам залишає Каспрук… Чернівці у смітті

14.07.2020

Міський голова, намагаючись звільнити Бешлея, штучно створив у місті сміттєвий колапс

У цьому році Чернівці буквально потонули у смітті. Проте мало хто знає, що проблема насправді створена штучно, і до цього доклали люди із кола міського голови Олексія Каспрука.

Саме цілеспрямований зрив тендерів на прибирання міста «людьми Каспрука», за дивним збігом, став причиною звільнення директора ДЖКГ Володимира Бешлея. І якщо це була справжня мета мера, то чернівчани дуже дорого заплатили за нічим не підтверджені амбіції і політичні ігри мера.

Але після звільнення Бешлея і переведення в ДЖКГ «зручного» Сергія Обшанського, ситуація у місті з прибиранням сміття лише погіршилась.

На вулицях Чернівців справжній безлад. Місто потопає у смітті, а переповнені урни, неприбрані тротуари стали вже нормою для Чернівців.

Проте у мерії проблему чи то не помічають, чи то бракує фаховості її вирішити, – пише «Чернівецький промінь».

Довідка: Телеканал «Чернівецький промінь» започаткував серію відео під загальною назвою «Місто, яке нам залишає Каспрук…». У коротких відео, з різних куточків міста, журналісти показують, які наслідки для Чернівців мало 6-річне перебування на посаді міського голови Олексія Каспрука і в якому стані воно перейде після виборів восени наступному меру.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чернівчани хочуть політичних страт