Після акції протесту мер поглузував з чернівчан, які вимагали ремонту доріг

10.07.2020

Сьогодні чернівчани обурені повною бездіяльністю мера щодо ремонту доріг у місті, вийшли на акцію протесту. Як символ розбитих доріг чернівчани принесли на акцію зношені автомобільні шини. Акція проходила без політичних гасел і чернівчани намагались показати міський владі масштаби проблеми з дорогами у місті. І незважаючи на брудні спроби міської влади зірвати акцію псевдозамінуваннями, і брязканням зброї декількох сотень поліціянтів, протестувальники все ж не відступили.

Своє відношення до містян, які щиро обурені станом чернівецьких доріг, міський голова Чернівців Олексій Каспрук, продемонстрував на своїй фейсбук-сторінці. Каспрук поглузував з чернівчан, які сьогодні прийшли під стіни мерії. Міський голова опублікував фото автомобільних шин і написав: «Продам. Б/в. Недорого. Чернівчанам знижки. P.S. З дорогами так нічого і не вирішили…».

Чернівчани обурились такому ставленню мера до громади і до своїх обов’язків, деякі з них пообіцяли принести до мерії запчастини від машини, які міняють через розбиті дороги.

Comments

comments

Коментарі
  • Те, що мер хоче заробити й на власній бездіяльності, продати шини, то не ЖАРТ. Він дурний, коли справа стосується інтересів громади, а коли власних, то мудрішого у всій державі немає, хіба що Бурбаук потягатись по силам. Той вже, чув, переметнувся до іншої “партії”. Чи помиляюсь?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чернівчани хочуть політичних страт