Місто, яке нам залишає Каспрук… Басейн школи №27

09.07.2020

Ремонт басейну в 27 школі був однією із передвиборчих обіцянок Олексія Каспрука

Більше 6 років Каспрук обіцяє відремонтувати басейн у 27 школі, і зважаючи на його сьогоднішній стан, реконструкцію доведеться робити вже наступному меру.

Передвиборчі обіцянки мера, як і більшість об’єктів у Чернівцях, перетворились на черговий довгобуд. Ще у 2015 році мер заявив про наявність коштів на ремонт, а через два роки, що проєкт на реконструкцію проходить державну експертизу і невдовзі оголосять тендер. Ще два роки знадобилось міській владі щоб нарешті провести тендер, але початок робіт у 2019 миттєво припинився.

Підрядник отримав аванс, демонтував перекриття даху і зупинив роботи. Зрештою договір з ним таки розірвали, а оскільки підрядник подав до суду, об’єкт вже пів року стоїть без даху і в буквальному сенсі розвалюється.

Довідка: Телеканал «Чернівецький промінь» започаткував серію відео під загальною назвою «Місто, яке нам залишає Каспрук…». У коротких відео, з різних куточків міста, журналісти показують, які наслідки для Чернівців мало 6-річне перебування на посаді міського голови Олексія Каспрука і в якому стані воно перейде після виборів восени наступному меру.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чернівчани хочуть політичних страт