Дуже хотілося щоб ваш міський голова теж підключився, – Зеленський

09.07.2020

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації звернувся до Володимира Зеленського з проханням, щоб держава віднайшла кошти на сучасний стадіон для стрільби з лука, оскільки саме цей вид спорту у Чернівецькій області має олімпійців, чемпіонів Європи та світу. Про це сьогодні, 8 липня, під час свого робочого візиту до Чернівецької області розповів президент України Володимир Зеленський.

 «Для нас цей об’єкт дуже важливий в рамках нашої нової програми спортивні «магніти». Ми в кожну область звертались з проханням виділити ті види спорту, в яких є олімпійці, є історія розвитку тієї чи іншої школи, є досягнення і найголовніше школа з тренерами. Тому що можна вкладати кошти в будівлі, але якщо немає тих хто може навчити дітей ставати великим спортсменами, без цього нічого не буде», – розповів Зеленський.

Орієнтовний бюджет будівництва лукодрому – 43 млн грн. Наразі вже є проектно-кошторисна документація та ділянка, де можна збудувати комплекс.

Глава держави наголосив, що держава буде намагатись знайти кошти для будівництва лукодрому. У той же час президент сподівається, що до будівництва такого важливого спортивного об’єкту долучиться і міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

«Дуже хотілося щоб ваш міський голова теж підключився і знайшов хоча б щось, і було би швидше», – зазначив президент України.

Comments

comments

Коментарі
  • Він підключиться. якщо на дурняк посеред стадіону дадуть бідним родичам каспруковим пару-трійку пентхаусів

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чернівчани хочуть політичних страт