З найбільшої повені на Буковині пройшло 12 років, а дамби на Калинці й досі немає

25.06.2020

Далі слів та намірів справи у Каспрука не йдуть

Про те, що потрібно будувати дамбу у районі Калинівського ринку, говорять давно. Паводок у 2008 році вважався найбільшим в історії Західної України за останні 60 років. Загальні збитки від повені оцінювалися на суму 3–4 млрд гривень.

Проблеми з підтопленням «Калинівського ринку» могло б вирішити будівництво дамби, але далі слів та намірів справа у Каспрука не заходила.

Так, будівництво дамби – це доволі дороговартісний проєкт, але на переконання секретаря Чернівецького виконкому Антоніни Бабюк, його потрібно робити і за допомогою в будівництві потрібно звертатись до держави.

«Калинівський ринок – це бюджетоутворююче підприємство і в казну міста сплачує дуже багато. Йому, до речі, зараз дуже важко, адже майже 20 мільйонів гривень поворотної допомоги, йому винні всі інші комунальні підприємства міста.

Якщо такий дороговартісний великий проєкт, як будівництво дамби, неможливо самостійно виконати за місцевий бюджет, то я говорила і пропонувала звертатися до керівництва країни, області та спільно, на співфінансуванні, зробити цю дамбу. Для того, щоб захистити мешканців, підприємців міста», – зазначає Антоніна Бабюк.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини