Хто у Чернівцях під час повені сіє паніку серед населення

24.06.2020

Водоканалу довелось спростовувати недостовріну інформацію від мера міста щоб заспокоїти чернівчан

Паводок вже наробив багато біди на Буковині і в Чернівцях. Здавалось би саме мер міста мав би стати надійним джерелом конструктивної інформації для чернівчан, але не у випадку з Каспруком.
Вчора в 22:26 мер написав на своїй сторінці, що водозабір в селі Біла підтоплює і постачання води в місто з р. Прут зупинено. Його пост поширили майже 200 чернівчан.
Звісно, такі повідомлення оптимізму не додають, а лише згущують фарби та викликають паніку. Адже чернівчани в більшості навіть не орієнтуються, де у місті прутська вода тече з крану, а де дністровська.

Та виявилось Каспрук не знав, що водоканал працює на випередження, і водопостачання в місто не припинялось. Тож «Водоканалу» довелось спростовувати дезінформацію Каспрука.

«Вчора, близько 22 години вечора, фахівці КП «Чернівціводоканалу» прийняли рішення зупинити роботу станції водозабору «Біла», яка постачає прутську воду в центральну частину Чернівців та мікрорайон Калічанка.

Знаючи наперед прогнози погоди та вживаючи заходів для безперебійної роботи підприємства, були заздалегідь заповнені резервуари чистої води.

Будова конструкції водогону та потужності КП «Чернівціводоканал» дозволяють переключити споживачів на дністровську воду (що і було зроблено), тому мешканці незручностей не відчули.

Місто продовжує безперебійно отримувати чисту воду, наразі проблем з водопостачанням в Чернівцях немає», – зазначив у своєму повідомленні «Чернівціводоканал».

фото ілюстративне

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини