Стан Чернівців – це найкраща реклама для нової партії Каспрука: чернівчани відреагували на вступ мера до «Пропозиції»

21.06.2020

Днями в Україні презентували нову політичну партію «Пропозиція» куди окрім Олексія Каспрука увійшли міські голови ще 5 міст: Каховки, Кропивницького, Миколаєва, Дніпра та Житомира. Політологи вже називають цю партію черговим проєктом Ріната Ахмєтова. Вчора усі шість згаданим мерів засвітились в програмі Шустера на телеканалі «Україна», який належить олігарху.

Чернівчани новину про участь мера міста у створені нової партії сприйняли негативно. Здебільшого містяни відзначають, що Олексій Каспрук не зміг нічого зробити у Чернівцях за дві каденції на посаді мера, тож і ця партія не має майбутнього з таким організатором.

Vasyl Varvariuk Стан Чернівців – найкраща реклама для цієї партії. Передвиборчі ролики хай знімають в нас. Найвдаліші локації: вул. Кармелюка, Хотинська, Руська, Рівненська, Центральна площа. Успіх гарантований

Сергей Анатольевич Зрозумів Олексій, що на місцевих виборах пролетить як фанера над Парижом,тай подався в партію!!! Але цікаво, що мери Миколаєва та Чернівців, двох найгірших міст по рейтингах, об’єдналися в партію. Партію можна назвати ” рушійні невдахи”

Vladimir Romanovets А Вы говорите дороги фасады вода канализация. Смешно. Каспрук строит партию. Болтун и популист. Я думаю что розвалит и этот проект.

Александр Мартынчук Если все мэры такие, то у партии нет будущего

Allen Penteleyichuk Він партю робить !ти в місті бардак зробив ..ніякого порядку!!!в тій партії хто буде ??одні мери ? То беріть лопати і робіть дороги …А то лиш гроші розкрадати під любим виглядом.. то премії собі захмарні виписують .і т п.

Vyshnevska Maria Нє, це не політики, а електоральні “кочівники”, які здебільшого шукають прохідних місць і кучкуються там, де пахне грошима.

Alexandr Omelko Ця система виборів себе вичерпала. Треба міняти все. Нам не треба партій мера і таке інше. Нам треба наймати як громада менеджера господарника з програмою вирішення проблем міста. На конкурсній основі по контракту. Виконав завдання отримав хороші гроші, бонуси. Не виконав, наніс шкоду відповідай своїми грошима або суд.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому влада не рятує потопаючих?

    Останні новини