Олексій Каспрук зрадив «партію чернівчан» і пішов у проєкт Ахметова?

19.06.2020

Міський голова Чернівців став співорганізатором партії мерів «Пропозиція»

Сьогодні в Україні презентували новий політичний проєкт «партії мерів» під назвою «Пропозиція». Окрім мера Чернівців Олексія Каспрука туди увійшли міські голови ще 5 міст: Каховки (Андрій Дяченко), ), Кропивницького (Андрій Райкович), Миколаєва (Олександр Сєнкевич), Дніпра (Борис Філатов) та Житомира (Сергій Сухомлин). Планується спочатку участь партії у місцевих виборах восени цього року, а згодом і на парламентських.

Ідея створити в Україні «партію мерів» не нова. Напередодні виборів до Верховної ради у 2019 році, такий проєкт під крилом Ахметова вже створювали. Тоді партію під назвою «Довіряй ділам» очолили мери Харкова та Одеси. До речі, був присутній на з’їзді і мер Кропивницького, який зараз вже увійшов до партії «Пропозиція». Згодом «Довіряй ділам», рятуючи низький рейтинг партії олігарха Ахметова «Опозиційний блок», об’єдналась з ним, що не врятувало ОБ і прохідний бар’єр до парламенту вони не подолали.

На презентації нової партії мерів, міські голови усі як один заперечили, що партія фінансується олігархами. Мер Чернівців Олексій Каспрук заявив, що гроші буде просити у чернівчан, і на вибори буде йти завдяки фінансовим внескам небайдужих містян.

Звісно, що мери навряд чи засвітять одразу «свого» олігарха, але в Україні дуже легко визначити хто фінансує чи підтримує політичний проєкт. Достатньо подивитись на якому українському каналі з’являться мери та хто медійно їх буде підтримувати, і все стане на свої місця. Виявилось, що презентувати свій проєкт вони будуть сьогодні на телеканалі «Україна» олігарха Ахметова. Принаймні в анонсі програми Савіка Шустера, гостями студії мають бути Каспрук, Філатов, Сухомлин та Сєнкевич.

Зрештою, в політичній кар’єрі Олексія Каспрука це буде вже п’ята зміна партійних кольорів.

На початку своєї кар’єри він вступив до «Партії промисловців і підприємців України», яку тоді очолював знаний «регіонал» Анатолій Кінах. Щоправда спроба зайти в міськраду від цієї політичної сили у 2006 році не мала успіху. Тож у 2010 він вже на чолі «Фронту змін» Яценюка потрапив у міськраду.

А в 2014 Каспрук перефарбувався в червоні кольори і в мери пішов вже від «Батьківщини».  А через 5 місяців знову змінив партійні кольори і балотувався до Верховної Ради від «Народного фронту».

В 2015, на позачергових виборах, пішов самовисуванцем, але активно відстоював інтереси групи Яценюка-Бурбака.

І нарешті нова віха в політичній кар’єрі та райдузі партійних кольорів Олексія Каспрука – «Пропозиція» Ахметова. Цікаво, що раніше, на вибори 2020 року він планував йти від «Партії чернівчан», але, схоже, зрадив їх інтереси.

Коментарі
  • Так дійсно, у владі Влада, завжди потрібно вгадати вагон, саме той вагон чи з початку чи з кінця-тільки щоб уникнути відповідальності, або парності та отримати карми не буття, але є ті хто владу не шукає бо вже багато влади має отже пройдуть вибори в США, а може раптово переможе кандидат байден і ось тоді дехто зрозуміє що знов скочив не в той вагон, а той квіток що купував я вже не таки дійсний скакати на ходу швидкосного експрес чернівці-Вашингтон, дуже опасно

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чернівці – місто-катастрофа

    Останні новини