Каспрук не може вийти в місто і подивитись в очі чернівчанам, – Віталій Михайлішин

19.06.2020

Місто в такому занедбаному стані не було ще ніколи

Колишнього очільник міста Віталій Михайлішин переконаний, що для того щоб змінити ту жахливу ситуацію в якій опинились Чернівці, необхідне чітке планування та стратегія виходу з кризової ситуації. Адже за останні 6 років Чернівці втратили багато можливостей для розвитку і опинились на останніх рядках рейтингу комфортності.

«З 2014 року минуло вже 6 років, і мені дуже шкода, що не реалізували дуже багато можливостей щось зробити у місті. Я вже мовчу про те, що в нас були з Чернівців прем’єр-міністр, міністр інфраструктури та міністр юстиції. Можна було щось зробити залучивши і державні кошти, і кошти місцевого бюджету. Я думаю місто було б вже відновлене і гарне та було б перлиною України та Європи», – зазначив Віталій Михайлішин

На думку Михайлішина, мер Олексій Каспрук не зацікавлений у розвитку Чернівців. Депутат радить міському голові пройтись по місту і послухати, що про нього та його роботу говорять чернівчани.

«На жаль прийшли ті люди, які не хочуть працювати, розвивати, їх все влаштовує. Влаштовує заробітна плата, службова машина, кабінет в центрі міста за рахунок чернівчан. Мер лише сидіть і постійно свариться з кимось в мережі. Він не може вийти і подивитись людям в очі. Пройтися по місту, послухати чернівчан. Я думаю, якщо б він пройшовся по центру, він би почув дуже багато, що люди думають про нього та про те що сьогодні відбувається у місті», – зазначив Віталій Михайлішин.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини