Каспрук готується до виборів тож інтереси міста вже не в пріоритеті, – Володимир Бешлей

18.06.2020

Після того як суд визнав незаконним розпорядження мера та поновив на посаді Директора Депаратаменту ЖКГ Володимира Бешлей, Олексій Каспрук, через добу, відсторонив головного комунальник від виконання посадових обов’язків.

Володимир Бешлей вбачає в цьому політичний підтекст і переконаний, що Каспрук зараз вже не думає за місто, а просто намагається втриматись на посаді.  Про це він розповів в програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь»

«Каспрук вже готується до виборчої кампанії, він вже включився в політичну гру. Тут вже не стоять інтереси міста в пріоритеті, він зараз думає яким чином зберегти посаду.

Очевидно, що Бешлей йому незручний як директор Департаменту, бо за час своєї роботи на цій посаді показав непогані результати роботи, мені вдалось за короткий час зробити більше доріг і відремонтувати капітально ніж Каспруку за свої дві каденції, а це майже 7 років», – зазначив директор ДЖКГ.

На думку Володимира Бешлея Каспрук зараз намагається розставити на ключові посади людей, які будуть робити йому результат на виборах.

«Можливо він переживає, що я буду його майбутнім конкурентом і він не хоче щоб я працював та показував результат. З іншого боку він хоче на цій та інших ключових посадах в департаментах та управліннях, ручних людей. Людей, які на його думку, зроблять йому результат на виборах», – переконаний Бешлей.

Раніше Каспрук під надуманим приводом відсторонив від роботи Володимира Бешлея.

Нагадаємо, міський голова Олексій Каспрук звільнив Володимира Бешлея 7 квітня, підробивши документи і оформивши звільнення заднім числом 3 квітня.

12 червня Чернівецький окружний адміністративний суд визнав це розпорядження мера протизаконним, скасував його та поновив на посаді керівника ДЖКГ.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини