Міська влада довела комунальний басейн у 27 школі до повної руйнації

17.06.2020

Олексій Каспрук обіцяє його відремонтувати з 2014 року

Вже майже 7 років як Каспрук обіцяє відремонтувати басейн у 27 школі, і зважаючи на його сьогоднішній стан, реконструкцію доведеться робити вже наступному меру, адже гроші на ремонт зникли.

Передвиборчі обіцянки мера, як і більшість об’єктів у Чернівцях, перетворились на черговий довгобуд. І все ніби йшло непогано, адже ще у 2015 році мер заявив про наявність коштів на ремонт, а через два роки, що вже проєкт на реконструкцію проходить державну експертизу і невдовзі оголосять тендер.

Ще два роки знадобилось міській владі щоб нарешті провести тендер, але обнадійливий початок робіт у 2019 миттєво припинився.

Підрядник отримав аванс, демонтував перекриття даху і зупинив роботи. Зрештою договір з ним таки розірвали, а оскільки підрядник подав до суду, об’єкт вже пів року стоїть без даху і в буквальному сенсі розвалюється.

Допоки ж триває судова тяганина вартість реконструкції невпинно зростає і цілком можливо, що невдовзі взагалі не буде що реконструювати.

Зрештою якщо навіть підрядник виграє суд, чи проведуть новий тендер, ремонтувати всеодно не зможуть, адже гроші на ремонт зникли і  в бюджеті цього року не передбачені, – пише “Чернівецький промінь”.

Нагадаємо, що відреконструйований басейн мали відкрити 1 червня 2020 року.

Фото: Іванна Черней

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини