Це законний дохід чиновника: Каспрук не розуміє, чому чернівчани обурюються, що він отримав 50 тисяч матеріальної допомоги

29.05.2020

Мер заявив, що так само можуть отримати і вчителі, і медики

Схоже міський голова Чернівців так і не зрозумів чому чернівчани, які зараз переживають скрутні часи, обурюються тим, що він отримав у розпал карантину 50 тисяч гривень матеріальної допомоги, а інші чиновники міськради на суму майже 6 мільйонів гривень. Принаймні сам мер нічого поганого в цьому не бачить і навіть зауважив, що так само як він, можуть отримати матеріальну допомогу вчителі, лікарі та викладачі.

У працівників бюджетної сфери є можливість отримати матеріальну допомогу. Це – законна виплата. Це стосується вчителів, викладачів вузів, лікарів, чиновників державної служби, посадових осіб місцевого самоврядування. Це – законний дохід чиновника, який передбачений в міському бюджеті“, – зазначив міський голова Чернівців.

Звісно вчителі та лікарі не отримували матеріальну допомогу 50 тисяч гривень, а для більшості чернівчан це майже їх річна зарплата. Можна припустити, що Каспрук не в курсі зарплат медиків та освітян, але насправді він банально вкотре маніпулює думкою громади, адже далі мер, нібито, забув про епідемію, і заявив, що рік тому так само усі отримали матеріальну допомогу в Ратуші, а документ підписав секретар міськради Василь Продан.

Абсолютно така сама допомога, майже в такій же сумі – близько 5 мільйонів гривень – була виплачена працівникам міської ради у минулому році, за підписом і розпорядженням Василя Продана, який сьогодні цим дуже сильно обурюється“, – сказав Олексій Каспрук.

Ми нагадаємо меру, що рік тому не було необхідності сотні мільйонів гривень виділяти на боротьбу з коронавірусом, що чернівчани не сиділи без копійки на карантині, що з вчителів не збирали останні гроші, як це зараз робить мер, що тоді вже активно ремонтувалися дороги, місто прибиралося і саме тому усі заслужено отримали матеріальну допомогу.

Можна згадати у цій історії і моральний бік, коли мер за «один день» підписує доручення про «добровільно-примусове» стягнення коштів з зарплат вчителів на допомогу медикам, а згодом про виділення собі 50 тисяч гривень, а іншим чиновникам «допомогу» на 6 мільйонів. Але підписуючи ці документи Олексій Павлович навряд чи думав за мораль та чернівчан.

Comments

comments

Коментарі
  • Голова говорит совершенно искренне. Растерял остатки совести, а может, вовсе и не было никогда. Привык жить за счет других. Поэтому и не понимает, что когда стягивает с ближнего своего последнюю рубашку, то, по общему правилу, тому ничего не остается, как ходить голым и босым. Черновцам следует приготовиться: уже первого червня могут выпустить его подельника по тендерам с освиты. Местному бюджету придется раскошелится за вымушеный прогул, а голова себе премию выпишет за удачно проведенную оборотку. Ну и судьи свою долю с бюджета получат (не своими же деньгами голова с ними рассчитывался), за то что душа за чернивчан болела и совесть мучила, когда приговор писали.

  • А не пошёл бы он поработать за 3 тысячи гривен. Как работают многие рабочие не имея полной ставки, да ещё и с лишенными субсидиями. Так как им автоматом пишут что работают на 6 тысяч. Он ведь не выработал и на половину суммы своего оклада. Бедненький

  • Это личность абсолютно деградированная, единственно, о чем он думает, это где бы что украсть. Работа в истинном понимании этого слова, это не для него. Каждый его человеко-выход для чернивчан оборачивается убытками (украл + принял неверное решение + ничего не делал, там где следовало принимать решения + приставил к должности такого как сам + уволил нормального специалиста). Живой пример сладкая парочка: мер без чести и совести – кретин Мартынюк

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Хто організував блокаду Хотина?